Kibice Realu Madryt, po fanach Manchesteru United i FC Barcelony, otrzymali od Lego możliwość zbudowania własnego stadionu z klocków.

Po Old Trafford i Camp Nou to właśnie Santiago Bernabeu, obchodzące w tym roku 75 rocznice powstania, zadebiutuje już 1 marca jako nowy zestaw duńskiej firmy. Oczywiście w Internecie znajdziecie dziesiątki, jak nie setki projektów fanowskich, jednak mówimy teraz o oficjalnych zestawach, które można kupić w sklepach.

Zbuduj Santiago Bernabeu z Lego

lego santiago bernabeu 2

Składający się z 5876 klocków zestaw będzie z pewnością nie lada gratką, nie tylko dla kibiców najlepszego klubu piłkarskiego w historii, ale też ogólnie dla fanów futbolu. Stadion Realu Madryt, trzynastokrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów, zwanej wcześniej Pucharem Europy, w wersji z klocków Lego będzie posiadał wymiary 44cm x 38cm x 14cm.

R E K L A M A

lego santiago bernabeu 3

Poza samym stadionem z charakterystycznymi czterema wieżami narożnymi, przejściami i klatkami schodowymi nie zapomniano również o charakterystycznej murawie i… miniaturowym autobusie drużyny! Zestaw stworzono z myślą o użytkownikach 18+. Wszystko za sprawą skomplikowania złożenia i małych elementów, nie dlatego, że w którymś pudełku Karim Benzema ukrył słynną taśmę Valbueny i Fanny Lafon.

lego santiago bernabeu 1

Santiago Bernabeu – kultowy stadion Realu Madryt – z klocków Lego to zestaw, który sam bym sobie kupił. Problem? Cena – 1649,99 zł. W tej kwocie myślę, że kupiłbym kilka fajniejszych gadżetów. Wszystkim fanom Realu i piłki nożnej, których ta cena nie przeraża, polecam oficjalny sklep Lego, w którym zestaw można będzie kupić już 1 marca. A Wy jaki stadion byście widzieli w przyszłorocznej ofercie Lego?


Posłuchaj nas!