Marzec może być dla graczy bardzo wyjątkowy. Dzisiaj informowaliśmy o tym, co pojawiło się w ramach abonamentu PS Plus na ten miesiąc, a teraz przyglądamy się hitom, które w ciągu najbliższych dni wrzuci do paczki Xbox Game Pass Microsoft.

Można martwić się tym, czy na pewno starczy czasu na ogranie chociaż tych najgłośniejszych tytułów, które będzie można pobierać w ramach Xbox Game Pass. Abonament kosztuje grosze, bo jak się dobrze poszuka, można kupić go za 4 zł miesięcznie.

Xbox Game Pass – gry marzec 2022

Największym hitem marca jest moim zdaniem Marvel’s Strażnicy Galaktyki. Gra, która okazała się hitem i jedną z najlepszych gier w uniwersum Marvela, pojawi się 10 marca. Oprócz Strażników warto zwrócić uwagę na Lightning Returns: Final Fantasy XIII, Symulator Koszenia Trawy czy Far: Changing Tides. Łącznie jest to 10 gier, które dodawane będą co kilka dni. Zobaczcie zresztą sami:

R E K L A M A

Far: Changing Tides (już dostępne)

Tłem tej nastrojowej przygody są wzruszające losy chłopca, który wyrusza swoim statkiem w podróż, by odnaleźć nowy dom. Wyrusz w rejs po niespokojnych wodach, badaj tajemnicze głębiny i odkrywaj zapomniane ruiny w tym pięknym, zatopionym świecie.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII (od 03.03.2022)

Lightning, gwiazda serii FINAL FANTASY XIII, staje przed ostatecznym wyzwaniem. Poznaj nowy świat gry, nowy system bitewny i rozszerzone opcje personalizacji. Epicka opowieść FINAL FANTASY XIII zbliża się do niesamowitego finału, ale każdy element gry został odświeżony, aby dostarczyć niesamowitych wrażeń. Świat skończy się za 13 dni. Jego los ponownie zależy od jednej kobiety.

Marvel’s Guardians of the Galaxy (od 10.03.2022)

Odpal silniki i rusz w szaloną podróż przez kosmos w zupełnie nowej odsłonie przygód Strażników Galaktyki Marvela. W tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji wcielasz się w Star-Lorda, który dzięki swojemu śmiałemu, choć wątpliwemu przywództwu zdołał nakłonić do współpracy dziwaczną ekipę nieoczekiwanych bohaterów. Jakiś palant (na pewno nie ty) zapoczątkował serię katastrofalnych wydarzeń i tylko ty możesz utrzymać nieprzewidywalnych Strażników razem na tyle długo, by powstrzymać całkowity międzyplanetarny krach.

Crusader Kings 3 (od 29.03.2022)

Dziedzictwo czeka na ciebie. Wybierz arystokratyczny ród i poprowadź dynastię do chwały w trakcie średniowiecznej przygody rozciągniętej na przestrzeni pokoleń. Panowanie nad regionem możesz zdobyć nie tylko wojaczką – dobry strateg musi mieć zdolności dyplomatyczne, doskonale zarządzać królestwem i cechować się prawdziwą przebiegłością. Crusader Kings III to kontynuacja popularnej serii Paradox Development Studio łączącej wielką ucztę dla strategów z ekscytującą, starannie zaprojektowaną średniowieczną fabułą.

Wszystkie gry:

  • Far: Changing Tides – dostępne
  • Lightning Returns: Final Fantasy XIII – od 03.03.2022
  • Kentucky Route Zero – od 10.03.2022
  • Lawn Mowing Simulator – od 10.03.2022
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy – od 10.03.2022
  • Young Souls – od 10.03.2022
  • A Memoir Blue – od 24.03.2022
  • Crusader Kings 3 – od 29.03.2022
  • Weird West – od 31.03.2022
  • Shredders – brak daty

Posłuchaj nas!