Święta z Xbox Game Pass zapowiadają się zacnie!

Jeśli niezbyt Wam się podoba spędzanie świąt za suto zastawionym stołem, a już na pewno odpowiadać ciotkom na pytania, dlaczego nie macie dziewczyny lub chłopaka, to zachęcam Was do odpalenia porzadnej gierki. Takich nie będzie brakować w Xbox Game Pass, bo właśnie ujawniono pozycje, które wskoczą do katalogu już 16 grudnia w czwartek.

Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów bijatyk, bo w ofercie Game Pass znajdzie się Mortal Kombat 11. Bez problemu zatem wyładujecie wszystkie złe emocje, które mogą w Was narosnąć podczas przedświątecznych przygotowań.

R E K L A M A

Xbox Game Pass nowe gry w ofercie

Jeśli jednak sieczka w Mortal Kombat Wam się znudzi to bierzcie swoje pociechy i odpalajcie Psi Patrol, a na pewno znajdziecie u młodych zrozumienie. Co jeszcze w Game Pass?

Lake (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia

Znakomita przygodówka, która pojawiła się całkiem niedawno, bo na początku września tego roku. Jest to TPP z otwartym światem, gdzie przenosimy się do Stanów Zjednoczonych w lata 80. ubiegłego wieku. Naszym głównym zadaniem jest wcielenie się w Meredith i podróż przez stan Oregon w roli kierowcy. Odrpężająca gra na pewno umili Wam wiele wieczorów.

Mortal Kombat 11 (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia

Klasyka sama  w sobie. Znawcom gier nie trzeba tego tytuły specjalnie przedstawiać. W Mortal Kombat 11 otrzymujemy dwie dość rozbudowane kampanie, a do wyboru mamy aż 37 zawodników, w tym Rambo, Mileena i Rain.

Psi Patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia

To już przygodówka bardziej dla dzieciaków, ale na pewno wciągnie także dorosłych. Przygody piesków, z popularnym Chasem na czele to wiele godzin rozrywki przed komputerem albo konsolą Xbox. Jak to często bywa w przypadku gier familijnych, naszym celem jest uratowanie przyjaciół.

  • Firewatch (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • Broken Age (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • Ben 10: Power Trip (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • Mortal Kombat 11 (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • The Gunk (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • Race With Ryan (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia
  • Psi Patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód (Cloud / Xbox / PC) – od 16 grudnia

Abonament Xbox Game Pass jest dość tani, a sprawni poszukiwacze promocji zyskają przede wszystkim pierwszy miesiąc już za 4 złote, ale także kolejne w bardzo atrakcyjnych cenach, co z pewnością opłaca się biorąc pod uwagę ilość dostępnych gier. To co? Bierzcie abonament, odpalajcie pobieranie i startujcie ze świątecznymi przygotowaniami!