Praca zdalna to komfortowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę i elastyczność. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerkiem, pracujesz na etacie lub prowadzisz własną firmę – z LiveWebinar możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie! Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie i połączenie internetowe.

Całą resztę potrzebną do skutecznego workation dostarcza LiveWebinar.

Co to jest workation?

Workation to połączenie wakacji i pracy, czyli praca zdalna w podróży. Możesz pracować ze swojego laptopa na plaży, w kawiarni lub w hotelu – gdziekolwiek jesteś i gdziekolwiek się wybierasz. To trochę „work” i trochę „vacation” – zdrowe i efektywne podejście  do łączenia pracy z podróżami. Pracując w ten sposób, możesz cieszyć się większą swobodą i elastycznością.

R E K L A M A

Wzrastająca popularność workation

…to efekt wielu czynników. Po pierwsze, dzięki pracy zdalnej można łatwo połączyć pracę z podróżowaniem i odwiedzaniem nowych miejsc. Po drugie, coraz więcej osób decyduje się na świadomą pracę – chcą mieć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich, a także więcej czasu na realizowanie swoich pasji. Wreszcie, praca zdalna umożliwia lepsze wykorzystanie czasu – można się skoncentrować na tym, co jest naprawdę ważne, bez rozproszeń i stresu związanego ze stawianiem się w biurze o określonej porze.

Za tym trendem stoi nie tylko wygoda, ale i twarde fakty oraz liczby. Aż 75% Polaków chętnie skorzystałoby z opcji workation, dlatego pracodawcy muszą  się do tego trendu dostosować. Możliwość pracy zdalnej nie jest już miłym przywilejem pracownika, ale realnym standardem oferowanym przez większość firm. Dlatego jeśli jesteś pracodawcą i nie oferujesz swoim pracownikom możliwości pracy zdalnej, lub workation – musisz to szybko zmienić!

Poznaj LiveWebinar

LiveWebinar to polskie narzędzie, które służy nie tylko do przeprowadzania webinarów (jak wskazuje nazwa), ale i do usprawnienia komunikacji i pracy zdalnej. Dzięki wbudowanym narzędziom i integracjom LiveWebinar ułatwi Ci pracę zdalną, gdziekolwiek jesteś.

Z LiveWebinar, niepotrzebne jest instalowanie dodatkowych aplikacji – oprogramowanie stabilnie działa w przeglądarkach. Co więcej, nie musisz obawiać się o działanie LiveWebinar w dowolnym miejscu na świecie – narzędzie nie podlega restrykcjom, sankcjom i ograniczeniom (niektóre popularne platformy do wideokonferencji nie będą działać w Chinach, na Kubie, czy w Iranie). To niezwykle istotne dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę i elastyczność w pracy.

LiveWebinar ma za sobą kilka lat doświadczenia i obecnie jest używane przez ponad 170 000 użytkowników na całym świecie. Setki recenzji i wyróżnień świadczy o stabilności i innowacyjności narzędzia.

Jak LiveWebinar usprawnia workation?

#1 Intuicyjne spotkania online

Gdziekolwiek jesteś, skądkolwiek się łączysz – z LiveWebinar łatwo i szybko zorganizujesz spotkanie online. Zarejestruj się w ciągu kilku minut, a następnie utwórz spotkanie lub konferencję w dowolnym miejscu na świecie. Do dyspozycji masz narzędzia, które ułatwią Ci pracę. Możesz prowadzić prezentacje, wykonywać notatki, udostępniać ekrany lub pliki – a do tego porozumiewać poprzez czat czy wspólną, wirtualną tablicę. Każda osoba, która chce dołączyć do spotkania, musii jedynie kliknąć w link, by wejść do pokoju.

Conference Room

#2 Angażujące prezentacje biznesowe jak w sali konferencyjnej 

W przypadku workation, liczy się efektywność – a ta zależy od możliwości wykorzystania czasu. Dlatego LiveWebinar ułatwi Ci prowadzenie prezentacji biznesowych z odczuciami niemal jak w sali konferencyjnej.

Dzięki funkcji Screen Share czy Whiteboard,  możesz łatwo przekazać wszystkie niezbędne informacje podczas interaktywnych prezentacji. Udostępnianie ekranu czy notowanie na wspólnej tablicy nigdy nie były łatwiejsza, a dodatkowo uczestnicy mogą komentować prezentowane treści w różny sposób.

LiveWebinar posiada wiele trybów audio, co ułatwia prowadzenie spotkań. Tryb „Podnieś rękę” umożliwia zgłoszenie chęci zadania pytania na żywo, co może  być szczególnie przydatne podczas konferencji.

A jeśli dołożymy do tego nagrywanie full HD oraz wbudowane miejsce na pliki w obrębie platformy, otrzymujemy obraz narzędzia dostarczającego wyjątkowe, wysokie doświadczenie użytkownika.

White Label

#3 Funkcje usprawniające przekazywanie i weryfikację wiedzy

Potrzebujesz popracować w grupie lub sprawdzić umiejętności?  LiveWebinar umożliwi Ci łatwe przekazywanie wiedzy i jej weryfikowanie.

Za pomocą funkcji „Ankieta” możesz sprawdzić poziom zrozumienia prezentowanych treści. Funkcja „Test” umożliwi Ci sprawdzenie wiedzy teoretycznej w formie krótkich testów sprawdzających. Dzięki Menadżerowi głosowania umożliwisz prowadzenie głosowań w czasie rzeczywistym. Wyniki możesz łatwo przekazać do uczestników, którzy mogą się nimi dalej posługiwać.

Podczas modułu sesji Q&A (pytania i odpowiedzi), uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie. Ty możesz wybrać, które z nich chcesz udostępnić publicznie i na bieżąco je adresować.

W podzielonych pokojach (tzw. breakout rooms) możesz prowadzić rozmowy w grupach lub indywidualnie. Ta funkcja jest przydatna w przypadku konsultacji, rozmów biznesowych czy sesji mentoringowych – i pozwala na łatwe prowadzenie takich spotkań, niezależnie od lokalizacji.

Survey

#4 Automatyczne webinary 

Dzięki funkcji evergreen webinar, możesz łatwo przygotować i udostępnić nagranie ze swojego spotkania… nawet kiedy Cię na nim nie ma. Wystarczy, że nagrasz materiał z wyprzedzeniem, a nagranie zostanie odtworzone o ustalonej porze osobom zapisanym na wydarzenie. Ta funkcja może przydać się podczas prezentacji produktu, które można łatwo udostępnić szerokiemu gronu odbiorców.

Nie musisz już łączyć się  ze swoimi uczestnikami w czasie rzeczywistym. LiveWebinar automatycznie prześle im powiadomienia o terminie spotkania, a także przypomni o jego rozpoczęciu.

Tym sposobem, możesz prezentować, sprzedawać, pokazywać kwestie na spotkaniu, na którym… nawet Cię nie ma. Workation pełną gębą ;-)

branding tool feature

#5 Pełna personalizacja

Kto powiedział, że podczas workation nie możesz zbudować nie tylko perfekcyjnie działającego, ale i wyglądającego, środowiska pracy? Z LiveWebinar możesz zbudować formularze zapisu zbierające leady czy wykorzystać branding tool do zmiany wyglądu pokoju webinarowego pod swój styl czy brandbook. A, jeśli poszukujesz platformy do komunikacji wewnętrznej i workation „na skalę” w Twojej firmie, warto zapoznać się z oferą LiveWebinar Enterprise.

#6 Płatne webinary jako dodatkowe źródło zarobku

Organizujesz dużą konferencję po wakacjach? Z LiveWebinar możesz przeprowadzić wydarzenia – nawet na kilka tysięcy uczestników, i rozpocząć zapisy już teraz. Narzędzie umożliwi rejestrację, zapisy, a także pobieranie opłat za wejściówki – wszystko odbywa się na jednej platformie za pomocą prostej integracji z bramką płatności.

Wybierz LiveWebinar!

Jeżeli chcesz pracować sprawnie i komunikować się bezproblemowo, LiveWebinar jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To platforma, która wspiera zarówno pracę zdalną, jak i spotkania biznesowe. Ponadto, dzięki swojej funkcjonalności i prostocie użytkowania, LiveWebinar sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, które chcą pracować sprawnie i skutecznie.

Nie czekaj – zarejestruj się już dziś na stronie LiveWebinar i zobacz, jak platforma może wspomóc Twoje workation.