Vodylla pochwaliła się pierwszymi danymi, związanymi z oglądalnością swoich treści przez subskrybentów. Platforma streamingowa opublikowała TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji.

Vodylla wystartowała 8 maja 2023 roku, więc właśnie mija równo tydzień od kiedy nowa platforma streamingowa zadebiutowała na polskim rynku. To szczególny serwis, bowiem oferuje bardzo wyselekcjonowany content, którym są produkcje dla dojrzałego widza w kategorii: dokument. Pomimo dosyć okrojonej reklamy i biblioteki, skierowanej do konkretnej publiczności, w informacji prasowej właściciele Vodylla są pozytywnie zaskoczenie tak dużym zainteresowaniem widzów. Jakie dokumentalne produkcje telewizyjne, filmy i seriale dokumentalne oraz programy rozrywkowe najchętniej oglądali subskrybenci w pierwszym tygodniu działania tematycznej platformy streamingowej?

VODYLLA

Vodylla w pierwszym tygodniu działalności cieszyła się sporym zainteresowaniem widzów

Pierwsze miejsce w rankingu najchętniej oglądanych dokumentów w ostatnim tygodniu na Vodylla.pl zajął pierwszy odcinek 10-odcinkowego serialu Wojna w Wietnamie. Unikatowy dokument, który z epickim rozmachem, pełną skalą emocji przedstawia konflikt wietnamski. Są tu cyfrowo zremasteryzowane materiały archiwalne ze źródeł na całym świecie, zdjęcia najsłynniejszych fotoreporterów XX wieku, historyczne transmisje telewizyjne, rewelacyjne nagrania udostępnione przez administrację Kennedy’ego, Johnsona i Nixona oraz ponad
80 kultowych nagrań muzycznych. Przed kamerą wypowiadają się Amerykanie, którzy walczyli na tej wojnie i ci, którzy się jej sprzeciwiali oraz Wietnamczycy zza drugiej strony barykady.

Na drugim miejscu uplasował się 6-odcinkowy serial dokumentalny Ja, snajper – spowiedź bez skruchy Lee Malvo, zabójcy terroryzującego Waszyngton, wypowiedzi śledczych, ocalałych i rodzin ofiar.  Na trzeciej pozycji znalazła się też odcinkowa produkcja Francuskie siły specjalne – wyjątkowa gratka dla widzów zainteresowanych tematyką tajnych służb – misji elitarnych sił specjalnych i ich prawdziwego wpływu na rzeczywistość.

VODYLLA

Vodylla to serwis dla fanów dokumentów w cenie 19,90 zł/miesiąc

Kolejne miejsca przypadły takim produkcjom jak: Cartel Land– film o ludziach po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym oraz pełnometrażowy dokument Only the Dead – wstrząsająca relacja australijskiego korespondenta wojennego z podróży po Bliskim Wschodzie po 11 września w poszukiwaniu źródeł dramatu  seriale. Wojny śmigłowców to cztery części i cztery brawurowe misje helikopterowe z wojen w Wietnamie, na Falklandach, w Afganistanie i Iraku. Ekstremalne niebezpieczeństwo, mistrzostwo pilotażu i niebywałe emocje. Serial Rekruci to serial o tym, jak się spełnia marzenia o karierze w armii brytyjskiej. Młodzi ludzie, odcięci od rodziny i przyjaciół, przechodzą morderczy trening.

W TOP 10 serwisu Vodylla znalazły się również pozycje, których fabuła nie koncentruje się wokół wojny, wywiadu i żołnierzy. Hakerzy pamięci opowiadają o tym, jak neuronaukowcy, korzystając z najnowocześniejszych badań, analizują precyzyjne molekularne mechanizmy ludzkiej pamięci. Family Feud  to taka oryginalna, amerykańska, komediowa i niegrzeczna Familiada, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey, a tak-show Moon Talk wleciał na 8. miejsce, dzięki fanom Cezarego Pazury, bowiem odcinek z tym aktorem cieszył się szczególnym zainteresowaniem.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

VODYLLA – TOP 10

Już dzisiaj, 15 maja, od 18.00 będzie dostępny serial Tajne wojny CIA, traktujący o działaniach amerykańskiego wywiadu w najgorętszych latach XX wieku. Czy będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem? Dowiemy się niebawem. A  oto pełna lista TOP 10 ze względu na skumulowany czas oglądania:

1. Wojna w Wietnamie
2. Ja, snajper
3. Francuskie służby specjalne
4. Family Feud
5. Cartel Land
6. Only the Dead
7. Hakerzy pamięci
8. Monntalk
9. Wojny śmigłowców
10. Rekruci

Meg 2: Głębia – oficjalne plakaty i zwiastun! Walka Jason Statham vs rekin w kinach już tego lata!