Meg 2: Głębia nadpływa! Kontynuacja hitu z 2018 roku już niedługo pojawi się w kinach. Warner Bros udostępnił plakaty oraz pełny zwiastun.

The Meg był filmem, który wyjątkowo mi się spodobał. Filmów o atakach rekinów było milion i jeszcze trochę. Oczywiście prym w tej tematyce wiedzie studio Asylum, ale ustalmy, że nie jest to kino najwyższych lotów, chociaż może źle dobieram słowa, bo w Sharknado były one całkiem wysoko. I przede wszystkim produkcje te nie są kręcone na serio. To pełnoświadome twory, przepełnione czystym nieskrępowanym amatorstwem, jednakowo na poziomie scenariusza, efektów specjalnych oraz aktorstwa. Jednakże fanów kina kategorii B nie brakuje. Meg 2: Głębia z całą pewnosią będzie dużo lepszą produkcją, przynajmniej pod względami technicznymi. Tak prezentuje się na oficjalnych plakatach.

The Meg

Meg 2: Głębia na pierwszych plakatach nie ma dobrych informacji dla miłośników psiaków

The Meg kosztował 130 milionów, zarobił 530 milionów i miał całkiem niezłą obsadę na czele z Jasonem Stathamem. Też nie był to turbo ważny film, ale całkiem sprawnie wykonane. Czy głupie? Oj tak! Jednak w tematyce rekinów mamy już kultowe Szczęki, a wszelkie próby zrealizowania poważniejszego kina zupełnie mnie nie przekonują. W kategorii luźnej, wakacyjnej produkcji Meg spełnił swoją funkcję.

Meg 2: Głębia będzie idealną propozycją na wakacyjne upały. Premierę tego filmu zaplanowano na 2 sierpnia 2023 roku, a w Polsce na ekranach kin pojawi się dwa dni później – 4 sierpnia 2023 roku. Ponownie w roli głównej wystąpi Jason Statham, powróci również Cliff Curtis oraz Page Kennedy, a do obsady dołączają między innymi: Sienna Guillory, Skyler Samuels, Sergio Peris-Mencheta, Melissanthi Mahut oraz Jing Wu. Sporo nowych, mniej znanych aktorów, którzy prawdopodobnie staną się przekąską wielkiego, ale to naprawdę wielkiego rekina. Sami spójrzcie na oficjalnym zwiastunie, z jakim śmiertelnym zagrożeniem nasi bohaterowie będą mieli do czynienia.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Meg 2: Głębia na zwiastunie serwuje nam trzy wielkie rekiny i moc nie do końca logicznych atrakcji

Meg 2: Głębia zaserwuje nam potrójną dawkę wygłodniałych stworzeń. Tym razem nie jeden, a trzy megalodony będą zagrażać naszym bohaterom. Poza tym na zwiastunie widać również starcia z waranami i przerośniętą ośmiornicą. A coś czuje, że to nie koniec atrakcji. Już widać, że będzie jeszcze bardziej absurdalnie. Jason Statham broniący się nogą przed rekinem wielkości 10 wielorybów? W czym problem? W końcu to Jason Statham!

Nie ukrywam, że udział charyzmatycznego łysola jest sporym argumentem, abym wyczekiwał tej produkcji. Na zwiastunie dzieje się całkiem sporo i to nie tylko pod wodą. Zwierzęta będą atakować stadnie, więc łatwo nie będzie. Poproszę już o tę dawkę niezobowiązującej rozrywki, wyrywającej się wszelkim możliwym zasadom logiki.

Za Kaktusa – mam Canal Plusa! O kolejnej akcji promocyjnej Canal+ słów kilka