Nie do końca jestem pewny, czy czas podsumowań przychodzi na początku nowego, czy w końcówce starego roku? Tym razem postawiłem na pierwszy scenariusz i przygotowałem dla Was TOP 9 moich sprzętów, z którymi miałem okazję obcować (a czasem to tylko żądza posiadania) w 2023 roku. Zapraszam na przegląd i omówienie w postaci video.

Zawsze przy okazji obcowania i testowania różnej maści sprzętów, powtarzamy w redakcji, jak to bardzo jesteśmy zepsuci przez tę okoliczność. Jak się testuje dobre rzeczy, to na złe się nie chce nawet patrzeć, a te oczywiście kosztują. Wpadamy przez to w pułapkę świadomości o tym, co dobre i co gorsze i oczywiście jakie są zalety tych lepszych nad złymi. Przez to późniejsze zakupy bolą, bo przecież nie kupie sobie słabych słuchawek, czy komputera.

//dzisiaj na dailyweb
  • OnePlus Nord 4 premiera nowego smartfonu ze średniej półki cenowej
  • Canon zapowiada coś wielkiego!
  • YouTube nuć, gwiżdż, a nawet gadaj
  • Leica SL3 i zaskakujący błąd
  • GTA wywołuje szaleństwo w sieci

Jest też drugi aspekt: niższa półka po tylu latach nie jest kompletnie atrakcyjna. Jak testować to tylko produkty high endowe. Mało tego, niewiele jest sprzętów, które rozbudzają emocje, jak jeszcze 10 lat temu. Trochę jesteśmy zepsuci, ale taki urok tej pracy.

Do czego zmierzam? Otóż do tego, że wybranie aż 9 sprzętów to nie lada wyczyn dla mnie, ale udało się i mało tego, każdy z nich obudził we mnie sporo emocji, których po wielu latach w branży często brakuje. Zapraszam Was do obejrzenia pełnego video (nieco się rozgadałem), gdzie omówiłem każdy z produktów i technologii, które w ubiegłym roku mnie porwały. Oto materiał video.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Mam nadzieję, że tym zestawieniem w jakikolwiek sposób Was zainspirowałem lub zwyczajnie macie podobną (albo sprzeczną) opinię. Zapraszam do podzielenia się w komentarzach.