Odświeżona trylogia GTA na Netflix games w końcu dostępna dla subskrybentów. W ramach usługi gracze mogą spróbować swoich sił w GTA III, GTA Vice City i GTA: San Andreas.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Rockstar Games planuje na 2025 rok premierę długo wyczekiwanego GTA VI. Sytuacja związana z opieszałością w tworzeniu nowego tytułu jest przedmiotem wielu memów i żartów. Nie sposób się temu dziwić, w końcu GTA V zadebiutowało dziesięć lat temu.

//dzisiaj na dailyweb

Zanim jednak przyjdzie nam sprawdzić się w nowej odsłonie wirtualnego, przestępczego świata, możemy powrócić do Liberty City, Vice City i San Andreas. Cała mobilna trylogia GTA na Netflix Games to gratka dla fanów uniwersum.

GTA na Netflix Games za darmo dla subskrybentów – wróciłem do dzieciństwa

GTA na Netflix 2

GTA The Trilogy The Definitive Edition, bo tak brzmi pełna nazwa wydanego właśnie pakietu, jest w teorii tym samym zestawem gier, które znamy, natomiast Rockstar Games zdecydowało się dopracować estetykę produkcji. Każda z gier prezentuje znacznie wyższą jakość tekstur, płynność, a także dopracowanie animacji. Przy wybraniu maksymalnej jakości i rozdzielczości, gry wyglądają przecudownie.

1 3

Nie, nie jestem graczem konsolowym czy PC-towym, ale do produkcji mobilnych, z racji mojego zamiłowania do segmentu, zasiadam dość często. O ile GTA III wygląda teraz świetnie, a Vice City kapitalnie, o tyle San Andreas robi piorunujące wrażenie. Przypominam, że mówimy o grach, które mają na karku odpowiednio 22 oraz 19 lat. To pełnoletnie produkcje, które można dziś okrzyknąć mianem kultowych.

Dlaczego auto elektryczne jest lepsze od spalinowego?

Pierwsze kilka godzin zabawy pokazało mi, że czeka mnie fantastyczna przygoda. Na razie skupiam się na GTA III, aby zachować oryginalną kolejność, ale nie ukrywam, że w moim sercu mocno siedzi San Andreas. To właśnie tam spędziłem setki godzin i to właśnie tam starałem się odkrywać każdy smaczek, cechy pojazdów, ukryte elementy, czy nieoczywiste punkty na mapie. Jestem pewny, że lwia część z Was doskonale mnie rozumie.

2 3

Nie będę przedłużał i zostawiam Was z małą galerią zrzutów ekranu z opisywanych produkcji.