The Bear (Misiek) nadciąga z pierwszym zwiastunem 2. sezonu! Jeden z lepszych seriali 2022 roku powraca w kontynuacji już tego lata na FX, HULU i Disney+!

Powtórzę jeszcze raz to, co wcześniej pisałem – The Bear znalazł się w mojej topce najlepszych seriali 2022 roku, więc każda informacja na temat tej produkcji jest u mnie na wagę złota. Zanim dowiedziałem się czegokolwiek więcej o tym obrazie już i tak wiedziałem, że będzie to dla mnie seans obowiązkowy. Uwielbiam Jeremy’ego Allena White’a, którego poznałem w serialu stacji Showtime – Shameless. Czekałem na kolejny jego większy projekt, a The Bear okazał się strzałem w dziesiątkę. Aktor zdobył Złotego Globa za pierwszoplanową rolę dramatyczną w musicalu lub komedii. Całkiem niedawno otrzymaliśmy pierwszy teaser 2. sezonu, a teraz czas na pełny, 2-minutowy zwiastun.

The Bear
fot. kadr ze zwiastuna 2. sezonu „The Bear”

The Bear z 2. sezonem na HULU powróci na ekrany telewizorów w czerwcu 2023 roku

The Bear w 2. sezonie zabierze nas w dobrze znane gastronomiczne rewiry i powrócimy do obserwowania perypetii głównych bohaterów. Czeka nas dużo zmian. Knajpa ulegnie metamorfozie. Carmy (Jeremy’ego Allena White), Sydney Adamu ( Ayo Edebiri ) i Richard “ Richie ” Jerimovich ( Ebon Moss-Bachrach) wraz z resztą ekipy przeprowadzają gruntowny remont i przyjdzie im się zmierzyć z uciekającym czasem, walką z biurokracją i rekrutacją nowych pracowników. Oczywiście osobiste wątki będą równie ważne. Z całą pewnością przeżyjemy jeszcze bardziej bezczelne wejście do głowy głównego bohatera. Ze zdwojoną siłą mamy obserwować jego próby pogodzenia się ze śmiercią brata.

The Bear zadebiutuje na platformie HULU dokładnie 22 czerwca 2023 roku. Serial powróci ze zwiększoną liczbą odcinków – w pierwszej odsłonie było ich 8, a w kontynuacji otrzymamy ich 10. Disney+ w swoich social mediach potwierdził, że wszystkie epizody będą dostępne w ich ofercie od 19 lipca 2023 roku. Można spokojnie liczyć na to, że tego dnia pojawi się również w polskim regionie. Nie mogę się doczekać, bo to kawał intensywnego, świetnie zrealizowanego na poziomie realizacyjnym oraz emocjonalnym serialu.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

The Bear na Disney+ zasili bibliotekę platformy streamingowej już w lipcu 2023 roku

Kto jeszcze nie widział The Bear – polecam nadrobić. Siódmy odcinek jest w całości nakręcony na jednym ujęciu. 18-minutowy epizod to jedna z lepiej zrealizowanych sekwencji w dziejach telewizji od strony technicznej. Wcale nie przesadzam, bo tempo odcinka, „tabaka” w kuchni, narastające napięcie sprawia, jakbyśmy byli w samym centrum zbliżającej się katastrofy.

Czy 2. sezon The Bear zaserwuje nam również taką ucztę dla zmysłów? Już niebawem wszystkiego się dowiemy. Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Matty Matheson powrócą w głównych rolach, a Edwina Lee Gibsona, Olivera Platta i Molly Gordon zobaczymy w kreacjach epizodycznych. Znany z Breaking Bad, Zadzwoń do Saula i filmu Nikt – Bob Odenkirk dołącza również jako gwiazda gościnna.

Avatar: Istota wody z datą premiery na Disney+! Wielki hit kinowy już niedługo dostępny do obejrzenia w domu