Samsung we współpracy z Disneyem, ogłosił specjalną linię inteligentnych telewizorów Frame TV. Czym charakteryzuje się nowy sprzęt i jaki będzie miał design?

Samsung jest jedną z wielu firm, która robi ukłon w stronę fanów Disneya. Z okazji 100-lecia wytwórni na rynku pojawiają się kolejne produkty, inspirowane studiem z Myszką Miki. Do specjalnych zestawów Hot Whells, LEGO, czy FujiFilm dołącza koreański producent. Oglądanie filmów i seriali Disneya na wystylizowanym telewizorze? Czemu nie? Model Class The Frame – Disney100 Edition już niedługo może znaleźć się w waszych domach.

//dzisiaj na dailyweb

Disneyowy telewizor Samsunga nie tylko zawiera dodatkowe opcje w samym oprogramowaniu, ale posiada również estetyczne ramki, jak i specjalnego pilota. Wszystko dla fanów Myszki Miki, Kaczora Donalda i reszty kultowych animacji. I oczywiście również dla zysku. Nie jest nowością, że wielkie firmy, wykorzystują popularność jakiejś marki lub panujące popkulturowe trendy, aby zwiększyć swoją sprzedaż. Nic w tym dziwnego i nie mam nic przeciwko, tym bardziej, że większość specjalnych produktów, to faktycznie bardzo wyjątkowe przedmioty. I w tym przypadku nie jest inaczej.

Samsung wydaje na rynek Class The Frame – Disney100 Edition – telewizor inspirowany Disneyem

Samsung
Do zestawu jest dołączona specjalna, platynowa, wymienna ramka

Edycja limitowana Disneya od Samsunga obejmuje trzy wielkości telewizora Class The Frame – Disney100 Edition. Są dostępne w rozmiarach 55, 65 i 75 cali. Posiadają panele QLED o rozdzielczości 4K, częstotliwości odświeżania 120 Hz i zastrzeżony procesor Quantum 4K z obsługą trybu HDR10+. Nowe produkty wyposażono w 40-watowe głośniki. Po włączeniu urządzenia uzyskamy dostęp do stu artystycznych obrazów Disneya. To zarówno klasyczne grafiki z Myszką Miki, komputerowe animacje, takie jak np. Toy Story, jak i ilustracje z postaciami Marvela. Jednym słowem – dzieła sztuki jako statyczne plansze w formie wyświetlacza ekranu. To oczywiście nie wszystko.

Ahsoka bez znajomości seriali animowanych? Czy warto zacząć seans? O nowym serialu Disney+ słów kilka

Do każdego telewizora została dołączona platynowa, wymienna ramka, którą można zamontować po bokach urządzenia. Dzieła sztuki będzie można oglądać praktycznie bez odbicia światła, dzięki płóciennemu wykończeniu ekranu. Rama zaświeci klarownością, kolorem i rewelacyjnym kontrastem. Odbicie z matowym wyświetlaczem ogranicza rozproszenie światła poprzez redukcję odblasków.

Class The Frame – Disney100 Edition jest dostępny w trzech wersjach – 55,65 i 75 cali

Samsung

Telewizor można zamontować równo ze ścianą dzięki mocowaniu Slim Fit Wall-Mount, które sprawi, że Class The Frame – Disney100 Edition będzie przypominał obraz, kiedy będą na nim wyświetlane wystylizowane grafiki. Przy wykupieniu subskrypcji uzyskamy również dostęp do ponad 2100 dzieł nowych i klasycznych dzieł sztuki znanych i nowych artystów – spoza katalogu Disneya. Do obsługi nowoczesnego telewizora Samsung wyprodukował również specjalnego pilota, inspirowanego Myszką Miki. Oczywiście nie zabrakło na nim klawisza, odpowiedzialnego za szybki dostęp do aplikacji Disney+. Co więcej – dzięki dołączonej stacji solarnej można zrezygnować z baterii jednorazowych lub ładowania za pomocą USB-C. 

Class The Frame – Disney100 Edition można już zamawiać na stronie Samsunga z dostępną wysyłką od 30 sierpnia 2023 roku. Urządzenie jest dostępne w trzech rozmiarach i cenach:

  • 55” – 1699,99 $
  • 65” – 2199,99 $
  • 75” – 3199,99 $