Wraz z dynamicznym rozwojem… szukamy człowieka, który zaopiekuje się naszymi aktualnymi i oczywiście przyszłymi klientami.

Czwarty kwartał tego roku już w rozpędzie, a to najlepszy okres w naszej branży. Wiadomo, święta i prezenty, czarne piątki i inne akcje, które skutecznie powodują przepływ pieniędzy na rynku, właściwie w każdym kierunku. Dlatego też szukamy kogoś, kto zechce nas wspomóc w działaniach, głównie w obsłudze i ofertowaniu naszych aktualnych klientów, ale przede wszystkim w pozyskiwaniu nowych. Piękna i modna anglojęzyczna wersja stanowiska, na którą poszukujemy kandydata, brzmiałaby: New Business Developer, a po zwyczajnemu, to szukamy: handlowca. Człowieka, który zjadł zęby w sprzedaży B2B.

Szukamy również człowieka, który wesprze nasz zespół od sprzedaży. Potrzebujemy osoby na pół etatu, która chciałby dorobić sobie przyzwoite pieniądze, sprzedając powierzchnię reklamową w ramach DailyWeb.pl i Rozładowani.pl. Co ważne, nie wymagamy wielkiego doświadczenia, bardziej zależy nam na sumienności, determinacji, łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Całej reszty Cię nauczymy :)

R E K L A M A

Zadanie takiej osoby będzie polegało na obsłudze aktualnych klientów, ale w głównej mierze poszukiwaniu nowych leadów. Proponujemy podstawę i porządną prowizję od każdego wygenerowanego i zrealizowanego leada. Zależy nam na osobie:

  • dostępnej na pół/ćwierć etatu (elastyczne godziny pracy);
  • mającej minimalne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów;
  • posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów, skrupulatnej i otwartej;
  • osoby znającej świat technologii (taka, która wie, że np. palmtopów już nie ma na rynku)

A idealną osobą będzie ktoś, kto porusza się na rynku internetowym/digitalowym jak ryba w wodzie.

Jeśli czujesz się na siłach, znasz branżę i czujesz, że jesteś w stanie skutecznie poruszać się na tym rynku, to gorąco zapraszamy do zgłoszeń! Formularz zgłoszeniowy pod linkiem poniżej.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie rekrutacyjnej: dailyweb.pl/rekrutacja.