Świąteczne promocje telefonów to bardzo kuszące oferty.

Jak co roku wielu operatorów komórkowych przygotowało naprawdę wiele ciekawych upustów oferowanych przez siebie smartfonów i innych urządzeń. Co ciekawsze ceny i promocje po świętach mogą już nie być tak atrakcyjne. Dlatego też postaramy się najbardziej interesującym ofertom świątecznym.

Świąteczne okazje- interesujące promocje

Promocje, obniżki i upusty to coś, co zawsze nas interesuje. Dlatego też warto rozglądać się za interesującymi okazjami przygotowanymi w okresie świątecznym. Jednak, aby cieszyć się ich możliwościami, warto wybrać odpowiedni pakiet internetowy. Najlepszych dostawców internetowych znajdziesz na Telerank.pl.

R E K L A M A

Jakie świąteczne promocje przygotowali operatorzy?

Orange w swoim abonamencie indywidualnym oferuje jeden telefon. Umowa zawierana na 24 miesiące zawiera w sobie opłatę abonamentu i ratę za telefon. Jednak w świątecznym zestawie znajdziesz jeszcze jeden telefon- dostępny za złotówkę. Promocja ta trwa aż do początku stycznia. Drugiego smartfona na święta dostaniesz również w Play. W zależności od wybranego modelu będzie to Samsung Galaxy A52s lub Redmi Note 10 5G, a w prezencie otrzymasz dodatkowy Galaxy A03s lub Redmi 9A. To naprawdę warte uwagi oferty!

Z kolei wybierając operatora Plusa mamy do dyspozycji równie ciekawą ofertę świąteczną. Wybierając smartfon, smartwatch lub inne urządzenie możemy zyskać od 200 do 400 zł zwrotu, w zależności od wybranego modelu. Wybierając świąteczną ofertę T-Mobile GIGAŚwięta, możesz zyskać prezenty o wartości 1299 zł, w ramach bonusu. Zyskasz smartfona, opaskę fitness albo smartwatcha. Kupując pakiet z telefonem Galaxy S21 dostaniesz Galaxy A22 za darmo.

Jakie ciekawe oferty świąteczne możemy jeszcze znaleźć?

Czas świątecznych zakupów i wybierania prezentów skłania nas do wybierania najciekawszych ofert. Warto skusić się na te przygotowane nam przez operatorów. Jednak oferty związane z urządzeniami to nie wszystko. Do oferty Orange Love możesz uzyskać w prezencie telewizor za symboliczną złotówkę lub też internet światłowodowy z jednym miesiącem gratis. W Play to oferta 6 miesięcy Internetu stacjonarnego za darmo. Z kolei dla klientów Plus na kartę czeka aż 100 zł w gratisie. To ogromne oszczędności w domowym budżecie. Warto udać się do wybranego operatora i dowiedzieć się o warunkach danej świątecznej oferty. Dzięki temu z pewnością znajdziesz odpowiednią pozycję, która ucieszy zarówno ciebie, jak i resztę domowników i wspaniale umili świąteczny czas.


Artykuł sponsorowany dostarczony przez partnera.