Super Mario Bros.: The Movie zadebiutuje w kinach w kwietniu 2023 roku, a więc promocję filmu czas zacząć! Dziś w nocy zadebiutował krótki, ale jakże dający dużo frajdy klip.

Super Mario Bros.: The Movie to kolejna ekranizacja kultowej gry video. W 1993 roku powstał film fabularny z Bobem Hoskinsem i Johnem Leguizamo w rolach braci, a w 2023 roku czeka nas – tym razem animowana, komputerowa wersja tego tytułu. W październiku w sieci zadebiutował pierwszy teaser, a wczoraj (czyli w nocy polskiego czasu) podczas niedzielnego meczu NFC Championship między San Francisco 49ers i Philadelphia Eagles światło dzienne ujrzał kolejny materiał promocyjny. Przedstawia Donkey Konga oraz pewnego, żółtego kota.

Super Mario Bros.: The Movie z nowym klipem, ukazującym postać Donkey Konga i Cat Mario

To tylko 30-sekundowy fragment nowego Super Mario Bros, ale jakże nakręcający na film! Widzimy starcie kultowego goryla, czyli Donkey Konga z Mario, który szybko zostaje rozgromiony. Jednak po chwili pojawia się całkiem uroczy Cat Mario. Twórca Mario, Shigeru Miyamoto, powiedział, że model Donkey Konga został przeprojektowany po raz pierwszy od czasu debiutu tej postaci w wersji 3D w 1994 roku.

Zmieniliśmy również jego projekt po raz pierwszy, odkąd został modelem 3D w oryginalnej grze Donkey Kong Country. W tym filmie skorzystaliśmy z okazji, aby nadać mu komiczną osobowość i design przypominający oryginalną postać.

 

Super Mario Bros

Super Mario Bros.: The Movie zadebiutuje w kinach 7 kwietnia 2023 roku

The Super Mario Bros.: Movie wyreżyserowali Aaron Horvath i Michael Jelenic, którzy współpracowali wspólnie przy innym animowanym projekcie, jakim był Młodzi Tytani: Akcja! Film. Mario przemówi głosem Chrisa Pratta, a Charlie Day stanie się Luigim. Anya Taylor-Joy będzie księżniczką Peach w opresji, a Jack Black złym Browserem. Poza nimi na liście płac widnieją takie nazwiska jak: Seth Rogen (Donkey Kong), Keegan-Michael Key (Toad), Fred Armisen (Cranky Kong), Kevin Michael Richardson (Kamek) i Sebastian Maniscalco (Spike). Na razie nie wiadomo kto użyczy swoich głosów w polskiej wersji językowej. Premiera w kinach 7 kwietnia 2023 roku.

Głośnik Audictus Aurora PRO – całkiem cool wyglądający przenośny głośnik bezprzewodowy, który na imprezie nie przyniesie nam wstydu