SkyShowtime już niedługo zadebiutuje w Polsce! Znamy szczegóły zarówno jeśli chodzi o datę premiery, jak i cenę nowej platformy streamingowej.

SkyShowtime to wspólne dzieło Comcast (spółka NBC Universal i Sky) oraz Paramout Global, które zadebiutowało już w paru europejskich krajach. Czas na Polskę! Już niebawem będziemy mieli dostęp do biblioteki filmów od takich wytwórni jak Universal Pictures i Paramount Pictures, czy seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. Nowa platforma streamingowa podała informację z dokładną datą premiery na naszym, ojczystym rynku.

R E K L A M A

SkyShowtime

SkyShowtime wystartuje w Polsce 14 lutego 2023 roku

SkyShowtime zadebiutuje dokładnie 14 lutego 2023 roku, czyli w sam raz na Walentynki! Rok temu HBO MAX zrobiło prezent na Dzień Kobiet, a w tym, zakochani, zamiast do kina będą mogli usiąść spokojnie przed telewizorem i studiować bibliotekę nowego serwisu. Nie będę ukrywał, że bardzo czekam na start tej platformy. Przede wszystkim zrobię sobie rewatch widowiska Top Gun: Maverick i nadrobię parę tytułów, na które nie starczyło mi czasu, aby udać się do kina. Znajdą się też filmy, które nie były dostępne u nas, m.in. Ray Donovan: The Movie.

W momencie startu poza wspominanymi tytułami będziemy mogli obejrzeć m.in. Ambulans, Downton Abbey: Nowa Era, Nie!, Czarny telefon, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Uśmiechnij się, The Bad Guys, The Hanging Sun, Wiking czy Minions Rise of Gru. Skyshowtime to przede wszystkim ogromna baza serialowa. Znajdziemy takie produkcje jak: 1883, 1923, American Gigolo (niestety nieprzedłużony na 2. sezon), Funny Woman, Halo, Let The Right One In, Mayor of Kingstown, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King z Sylvestrem Stallone, Vampire Academy i Yellowstone z Kevinem Costnerem. Ponadto w 2023 roku zadebiutuje nowy serial Paramout+ Rabbit Hole – sensacja z Kieferem Sutherlandem w roli głównej. Czyżby drugie 24 godziny? Platforma streamingowa opublikowała również polski zwiastun reklamowy.

SkyShowtime będzie kosztował 24,99 zł za miesiąc

Cena subskrypcji w Polsce za miesiąc wyniesie 24,99 zł, co jest jedną z korzystniejszych ofert platform streamingowej na polskim rynku. Serwis  będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG. Skyshowtime zachęca do rejestracji konta e-mailowego, aby być na bieżąco z premierami i innymi informacjami.

Powstał pierwszy w historii serial deepfake. Deep Fake Neighbour Wars z twarzami Toma Hollanda i Idrisa Elby ruszył w USA