SkyShowtime już niebawem zadebiutuje na polskim rynku. Firma na swoim Facebooku wita się z widzami.

SkyShowtime to wspólne dzieło Comcast (spółka NBC Universal i Sky) oraz Paramout Global, które zadebiutowało już w paru europejskich krajach. Jest dostępny w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji, Holandii i Portugalii. Kiedy Polska? Jaka cena subskrypcji? Jakie tytuły otrzymamy na start? Otóż – serwis na swoim Facebooku napisał parę słów, z których można odpowiedzieć sobie na chociaż jedno z tych pytań.

SkyShowtime

SkyShowtime wita się z widzami. Już niebawem więcej informacji na temat oferty w Polsce

SkyShowtime nie odpowiada na te najważniejsze dwa pytania, czyli kiedy dokładnie zadebiutuje na naszym rynku oraz ile będzie kosztować miesięczny abonament. Jednakże social media zaczynają prężnie działać. Firma odpowiada na pytania internautów, że jeszcze chwilka cierpliwości i wszystko stanie się jasne. Fakt — mało konkretów, ale chyba warto być czujnym, bo wiadome jest, że ShyShowtime ma premierę wyznaczoną na luty, więc wierzę, że już bliżej niż dalej do poznania konkretów. Na swoim Facebook polscy widzowie zostali przywitani następującymi słowami.

Kowalski, pilot! Wiesz, o jakim filmie mówimy?🐧
Zarejestruj się wcześniej i zyskaj dostęp do zakulisowych wiadomości i aktualizacji z polskiego biura #SkyShowtime jeszcze przed premierą!
#jużczas

 

SkyShowtime

SkyShowtime rozpoczyna działać w polskich social media. Top Gun: Maverick obiera kurs na Polskę?

Skyshowtime zachęca do rejestracji konta e-mailowego, aby być na bieżąco z premierami i innymi informacjami. Ja czekam niecierpliwie na szczegóły oferty, szczególnie jeśli chodzi o cenę. Przywitanie platformy daje nam wskazówkę, że na pewno będą dostępne Pingwiny z Madagaskaru, co nie jest żadnym fenomenem. Za to myślę, że nawiązanie do pilota w oczywistym cytacie jest nieprzypadkowe. Tak, tak — zdaje się, że w lutym zobaczymy Top Gun: Maverick, który, póki co w Polsce jest dostępny tylko w formie wypożyczenia na serwisach Canal+ Premiery, Chilli i Player. Czas na to, aby jeden z lepszych filmów roku wylądował w końcu na streamingu. Suszę ząbki, ustawiam się w blokach startowych i czekam, czekam, czekam.

The Mandalorian 3. sezon – mamy pełny zwiastun! Rycerze Jedi, dużo robotów i starzy znajomi