SentiOne to polski startup wspierający marki w zakresie automatyzacji obsługi klienta z wykorzystaniem technologii AI. Firma zapowiada polski odpowiednik ChatGPT!

SentiOne uruchamia zapowiadaną od początku roku polską odpowiedź na ChatGPT, który to zrobił sporo zamieszania w sieci i to w dość krótkim czasie. Od debiutu pod koniec 2022 roku nie ma praktycznie dnia, aby nie przeczytać o kolejnych sukcesach chatbota. Sztuczna inteligencja zdawała już egzaminy na studia medyczne, prawnicze, czy w prosty sposób pomagała setkom ludzi, którzy zadawali setki pytań i oczekiwali odpowiedzi. Powstał nawet koci odpowiednik. Teraz czas na Polskę! Inżynierowie z SentiOne twierdzą, że ten chatbot będzie jeszcze lepszy od swojego prekursora.

SentiOne

SentiOne to polska firma, która stworzyła odpowiednik ChataGPT

SentiOne zaprasza do współpracy organizacje, które są zainteresowane przetestowaniem nowego rozwiązania. Dzięki automatyzacji czas budowy bota uległ skróceniu o 90 procent. Polska firma opracowała własną technologię generatywnej AI podobną do ChatGPT, jednak, w przeciwieństwie do niego, możliwą do wykorzystania w biznesie, sprawdzoną i rzetelną. Opracowane przez inżynierów z SentiOne rozwiązanie LLM (Large Language Model) sprawia, że oparte na nim boty potrafią komunikować się naturalnym, swobodnym i poprawnym językiem, a jednocześnie usuwa ryzyka związane z korzystaniem z ChatGPT. Zniweluje wiele problemów, takich jak: brak umiejętności osadzenia wypowiedzi w kontekście czy opieranie się na przypadkowych, niezweryfikowanych danych, co zwiększa ryzyko podawania mylących, nieprecyzyjnych czy nawet fałszywych informacji. Bartosz Baziński, CEO SentiOne zachwalał nową technologię firmy:

Odkąd pod koniec ubiegłego roku pojawił się ChatGPT, większość firm zaczęła zastanawiać się, jak wykorzystać tę nową supertechnologię. Nie ominęło to SentiOne. Patrząc na nasze doświadczenie oraz na zasoby – zbiory danych i zespół – nie miałem wątpliwości, że jesteśmy w stanie zbudować najlepszy tego typu model dla języka polskiego, eliminując jednocześnie wady oryginalnego rozwiązania i czyniąc go możliwym do wykorzystania przez firmy. Nasze boty rozumieją ludzkie intencje na poziomie 96 proc. – lepiej, niż niejeden prawdziwy człowiek. Konwersacyjna sztuczna inteligencja jest obecnie wykorzystywana głównie do automatyzacji obsługi klienta, m.in. przez banki, placówki medyczne i ubezpieczycieli. Bot stanowi element budowania wizerunku marki, musi być godny zaufania nie stanowić ryzyka dla firmy. I taka jest właśnie jest nasza technologia LLM.

 

SentiOne

Chatbot od SentiOne ma być lepszą wersją ChataGPT

Najnowsza konwersacyjna inteligencja od SentiOne jest trenowana na ogromnych zbiorach zweryfikowanych danych z konkretnych branż, co zapewnia jej szeroką wiedzę dziedzinową i usuwa ryzyko przekazywania przez nią fałszywych informacji. Potrafi też samodzielnie interpretować informacje z dowolnej bazy wiedzy, dzięki czemu może w prosty sposób wyjaśnić wszystkie zawiłości i zapisy oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Dzięki naturalnemu językowi wypowiedzi rozmowa z botem zbudowanym w technologii LLM jeszcze bardziej przypomina rozmowę z prawdziwym człowiekiem, zwiększając tym komfort rozmówcy. By zapewnić najwyższe bezpieczeństwo danych, firmy mają możliwość wdrożenia rozwiązania on-premise, czyli w prywatnej chmurze lub na własnej infrastrukturze serwerowej. Bot oparty o LLM może przyjąć dowolny charakter lub sposób mówienia, wybrany odgórnie albo dostosowany do sposobu wypowiedzi osoby, z którą w danym momencie rozmawia, dzięki czemu sprawia jeszcze bardziej naturalne i przyjazne wrażenie.

Czas pokaże, czy polski ChatGPT faktycznie okaże się tak rewelacyjny. Trzymam kciuki, bo faktycznie – jest to bardzo intrygujący produkt. Nowa technologia pozwala również zautomatyzować proces budowy nowych botów, skracając go z 3 dni do 3 godzin, czyli o ok. 90 procent. SentiOne zaprasza do współpracy firmy, które chciałyby go przetestować i zbudować pilotażowego bota, porozumiewającego się w języku polskim, opartego o nowe rozwiązanie. Aktualnie LLM jest dostępny w języku angielskim, a polska wersja LLM jest w trakcie budowy i testów.

Dora AI zaprojektuje za Was całą stronę na podstawie promptu?