Producent poinformował o oficjalnej dacie premiery smartfonów Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra. Od debiutu dzielą nas już tylko dwa tygodnie. Osoby, które zarejestrują się na wydarzeniu, mogą zyskać atrakcyjne bonusy.

Już 17 stycznia tego roku o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejny event serii Galaxy Unpacked, na którym południowokoreański gigant pokaże smartfony Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra.

//dzisiaj na dailyweb

Motywem przewodnim wydarzenia będzie sztuczna inteligencja. Galaxy AI, bo tak firma reklamuje nowy zestaw funkcji, ma płynąć na naszą produktywność oraz kreatywność. Tym razem wierzę w zapewnienia producenta jak nigdy. To będzie rok pełnowymiarowego wykorzystania AI w smartfonach.

Konferencja Samsung Galaxy Unpacked już 17 stycznia. Tuż po 19:00 zobaczymy nowe smartfony Galaxy S24

Galaxy S24 2

Urządzenia serii Samsung Galaxy S24 zostaną pokazane za dwa tygodnie. Podczas wieczornego spotkania będziemy mogli ocenić nowości ze stajni producenta. Zarówno te sprzętowe, jak smartfony (nie tylko), jak i czysto programowe, związane z softwarem. Oczekiwania względem wyczekiwanych smartfonów są ogromne, ale na szczęście już dziś możemy zapoznać się z większością informacji dotyczących specyfikacji telefonów. Wystarczy, że rzucicie okiem na jeden z naszych poprzednich wpisów traktujących o S24.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Wydarzenie będzie można śledzić bezpośrednio na kanale YouTube Samsunga, natomiast fizyczny event będzie miał miejsce w San Jose. Co ważne, Samsung przygotował z tej okazji kilka atrakcyjnych bonusów.

Fotograficzne porównanie: iPhone 14 Pro vs Samsung Galaxy S23 Ultra

Osoby, które zapiszą się do newslettera związanego z Galaxy Unpacked 2024 otrzymają 250 zł zniżki na zakup urządzeń. To jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się na zakup smartfonów w pierwszych siedmiu dniach przedsprzedaży, możecie liczyć na dodatkowe (gratisowe) słuchawki Galaxy Buds2. Brzmi kusząco, ale czekamy na pełne informacje o promocjach. Wcześniej mówiło się bowiem o tym, że na początku będziemy mogli kupić smartfon z wyższą wersją pamięciową w cenie niższej. Nie jest to pierwsza tego typu akcja Samsunga, więc z doświadczenia powiem tylko, że producent „potrafi w preordery”.

Poza recenzją sprzętu, którą planujemy dostarczyć Wam możliwie szybko po premierze, przygotujemy także fotograficzne porównanie z największym konkurentem iPhonem 15 Pro od Apple.