Samsung Galaxy SmartTag2 to idealna rzecz, gdy masz kłopoty z pamięcią. Przypomni o portfelu, kluczach czy innych rzeczach, o których zapominamy. Chociaż korzystam z konkurencyjnych rozwiązań, to jestem pewny, że fani Samsunga je pokochają. Teraz będą jeszcze lepsze!

Kiedyś miałem duży problem, gubiłem portfele, pieniądze, klucze i inne drobiazgi. Chociaż trochę z tego wyrosłem, to aktywnie korzystam, z AirTagów od Apple. Mała pastylka zapewnia mi spokój. Brzmi to jak reklama proszków na ból głowy i działa dokładnie tak samo.

//dzisiaj na dailyweb

Samsung Galaxy SmartTag2 to druga iteracja małego trackera. Teraz jest on lepszy i nauczył się kilku nowych sztuczek. Dla mnie to typowy must have w moim cyfrowym życiu.

Samsung Galaxy SmartTag2 działa przez dwa lata!

Dwa lata temu Samusng pokazał nowe urządzenia, które miały konkurować z AirTagiem od Apple oraz bardziej uniwersalną konkurencją od notiOne czy Tile. Pokazano wtedy dwa modele Samsung Galaxy SmartTag procujący na podstawie Bluetooth (BLE) oraz model Samsung Galaxy SmartTag+, który wpiera dodatkowo technologię ultraszerokopasmową.

Samsung Galaxy SmartTag2

Samsung Galaxy SmartTag2 to model nowej formie. Wydłużono jego czas pracy teraz to aż 700 dni pracy w trybie oszczędzania energii oraz do 500 w tym normalnym.

Apple AirTag nie będzie już zakazany na lotach realizowanych przez linię Lufthansa. Zmiana decyzji

Samsung Galaxy SmartTag2

Tracker oferuje również wsparcie dla normy IP67 – można więc całkowicie przestać się nim przejmować. Nowa odsłona urządzenia przynosi też wiele nowoci. Samsung przygotował też kilka nowych funkcji, które bezpośrednio nawiązują do produktów konkurencji. To bardzo dobry ruch.

Nowe tryby i funkcje:

  • Lost Mode — tryb utracony to funkcja, dzięki której zyskasz większą szansę na odzyskanie swojej własności. Tag2 po zeskanowaniu przez obcą osobę wyświetli Twoje dane w celu kontaktu.
  • Compass View — ta funkcja pozwoli wyświetlać strzałki i odległość od lokalizatora. Aby cieszyć się funkcją, konieczne jest urządzeni z UWB jak Samsung Galaxy S23.
  • SmartThings Find — aplikacja Samsunga została zaktualizowana o obsługę trackera. W nowej wersji będzie też znacznie szybciej działać.
  • Synchronizacja — nowy Galaxy SmartTag2 potrafi się sam dodać do Twojego telefonu, jeśli wymieniłeś telefon na nowy i logujesz się w nim tym samym kontem.

Samsung Galaxy SmartTag2

Samsung SmartTag2 trafi na rynek 11 października. Dostępny będzie w białym i czarnym kolorze. Jego cena ma wynosić 29,99 dolara, czyli około 130 zł.