Rockstar Games za pośrednictwem swoich kont społecznościowych zapowiedział pierwszy zwiastun GTA 6! A to fantastyczne wieści dla graczy z całego świata, którzy czekają już od wielu lat na kolejną część jednej z najważniejszych serii gier wszech czasów.

Cały świat wyczekiwał tej informacji od dłuższego czasu. W oczekiwaniu nie pomagały plotki, które podsycały jedynie żar wokół możliwej zapowiedzi szóstej odsłony GTA 6. Na całe szczęście Rockstar Games przestał trzymać nas w niepewności, dolewając ostatecznie oliwy do ognia. Na początku grudnia obejrzymy pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji!

//dzisiaj na dailyweb

GTA 6 na pierwszym zwiastunie? A jakże

Licznik udostępnień szaleje, fani w komentarzach w ekstazie! Muszę jednak tutaj uspokoić największych entuzjastów, ponieważ studio nie podało więcej informacji na temat swojej pracy. Dowiedzieliśmy się jedynie o zwiastunie, który pojawi się w sieci na początku grudnia tego roku. To jednak wystarczyło, żeby w sercach fanów rozpalił się prawdziwy ogień. I nie jest to dla mnie dziwne, bo Rockstar Games potrafi w gry. A na tę czekamy od lat!

Co ciekawe, informacja ta pokrywa się z wiadomością serwisu Bloomgberg. Redaktor strony, Jason Schreier, twierdził, że z okazji zbliżających się obchodów firmy (25 lat na karku) możemy spodziewać się zapowiedzi planów, które dotyczyłyby właśnie GTA 6. No i skubaniec miał rację!

Chociaż studio w swoim wpisie na platformie X wspomniało jedynie o nowej części z serii Grand Theft Auto. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby szósta odsłona miała nazywać się zupełnie inaczej. Być może doczekamy się jakiegoś dopełnienia? Cóż, pozostaje czekać i uzbroić się w cierpliwość, bo za blisko miesiąc poznamy odpowiedzi na większość pytań. 

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Warto tutaj zaznaczyć, że o produkcji mówiło się już wiele razy, ponieważ do sieci wielokrotnie wypływały różne informacje (również oficjalna wzmianka). Nie zawsze były one zaplanowane – firma mierzyła się chociażby z wyciekiem danych. Ciekawa sprawa dotyczyła nastoletniego hakera, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. No i powstało także wiele grafik fanów. Jedną z nich możecie podziwiać na samej górze tekstu. Klimatyczna, nie?