Masywne skórzane buty Super Mario wkraczają do prawdziwego świata za sprawą firmy Red Wing Shoes.

Red Wing Shoes to amerykańska marka butów, która powstała w 1905 roku w Red Wing, w stanie Minnesota. Marka słynie z produkcji butów o wysokiej jakości, wykonanych z najlepszych materiałów i z dbałością o szczegóły. Buty Red Wing Shoes charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, solidnymi podeszwami i doskonałym dopasowaniem do stopy. Są to buty o uniwersalnym zastosowaniu, które sprawdzą się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i podczas pracy czy w trudnych warunkach.

R E K L A M A

Red Wing Shoes oferuje szeroką gamę stylów butów, w tym klasyczne modele workera, mokasyny, chukki, buty trekkingowe i wiele innych. Wszystkie buty tej marki produkowane są w Stanach Zjednoczonych. Buty Red Wing stały się elementem męskiej garderoby i cieszą się uznaniem zarówno wśród pracowników fizycznych, jak i miłośników klasycznego stylu.

 

Red Wing Shoes: Buty Super Mario w realu

Firma Red Wing Shoes zaangażowała swoich rzemieślników, aby zamienili buty Super Mario w prawdziwą parę butów. Buty Mario są wykonane ze skóry Red Wing, mają wzmocniony nosek i zaokrągloną piętę.

buty super mario bros

Szczególnym powodem do dumy zespołu projektowego oraz czymś, co szczególnie docenią miłośnicy drobnych smaczków, tacy jak ja, jest to, że w materiale służącym do wyściełania pięty użyto materiałów grzybopochodnych. To swoisty hołd dla Mario, który przecież uganiał się w grze za grzybami, a te dawały mu różne supermoce.

Buty Super Mario, stworzone przez firmę Red Wing Shoes, mogą wytrzymać kontakt z ekstremalnymi temperaturami, a ich noski zostały przetestowane pod kątem odporności na uderzenia.

buty mario – metka w środku

Jeżeli pędzicie właśnie, by rozbić swoje świnki-skarbonki, to radzę Wam wstrzymać konie. Nic nie wiadomo o potencjalnym pojawieniu się obuwia na rynku. Jest to bardzo mało prawdopodobne. Firma Red Wing Shoes została bowiem wykorzystana przez Nintendo do stworzenia butów Mario w ramach akcji promocyjnej nadchodzących filmów Super Mario Bros., których premiera nastąpi 5 kwietnia 2023 r.

Super Mario Bros.: The Movie – nowy klip! Cat Mario vs Donkey Kong!