Posiadamy osobny katalog promocji Black Friday, gdzie znajdziecie obszerną listę promocji, które na bieżąco są aktualizowane. Trafiają się jednak takie okazje, które zasługują bez wątpienia na zupełnie osobny tekst. Tak jest z promocją od realme, gdzie smartfon GT NEO 2 jest w bardzo dobrej cenie.

O samym telefonie nie trzeba dużo pisać, bo zachwalał go już na łamach DailyWeb Jakub relacjonując swoje pierwsze wrażenia po spędzeniu kilku dni ze smartfonem. Niebawem pojawi się pełna recenzja, ale już teraz wiemy, że warto nabyć GT NEO 2.

GT NEO 2 w dobrej promocji na Black Friday

Smartfon dostępny jest w cenie 1799,00 złotych za wersję 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Cena regularna tego modelu w tej konfiguracji to 2099,00 zł. Natomiast model wyższy, czyli 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej kosztuje od dzisiaj 1999,00 złotych w porównaniu z 2299,00 zł, jaką jest cena regularna. 300 złotych na smartfonie, który jest dość mocno podkręcony parametrami? Biorę w ciemno.

Black Friday realme

Pierwsze chwile pokazały, że mam w swoich dłoniach nowego starego znajomego. Jest to bowiem miks realme GT i GT ME, chociaż więcej cech widzę z tego drugiego. Jedynie mocniejszy procesor i większy ekran wyróżnia NEO 2 od GT ME, a przynajmniej takie mam odczucia po pierwszym dniu z realme GT NEO 2. Do większego ekranu przyzwyczaiłem się od razu i włączyłem kilka tytułów do pogrania. Większy ekran AMOLED wraz z 120Hz to dobra opcja dla fanów mobilnego grania, tym bardziej że Snapdragon 870 wydaje się mieć mocy pod dostatkiem.

-pisał Jakub w swojej relacji z pierwszych wrażeń z tym smartfonem.

realme GT NEO 2

  • Aparaty: Potrójny aparat 64MP AI, Aparat do selfie 16MP
  • Ekran: 120hz, wyświetlacz 120Hz E4 AMOLED
  • Bateria: 5000mAh, SuperDart 65W
  • Procesor: Qualcomm 870 5G, taktowanie do 3.2GHz
  • Dźwięk: Głośniki stereo, Dolby Atmos

Promocja trwa od 26 do 30 listopada. Macie więc na zastanowienie cały weekend, jednak trzeba wziąć pod uwagę zapasy smartfonów w magazynach realme.

realme Pad na mikołajki

Dla osób, które szukają czegoś z innej bajki mamy też ciekawostkę. W przyszłym tygodniu na polskim rynku zadebiutuje realme Pad, a więc pierwszy tablet od realme. Urządzenie zostało zaprezentowane razem z realme GT NEO 2. Zaoferuje dobrze wyważone podzespoły w cenie poniżej 1000 złotych, więc być może warto się nim zainteresować, jeśli poszukujecie niedrogiej alternatywy dla iPada. Ostatnio na rynku brakuje sensowych tabletów z Androidem, więc taka nowość mocno cieszy.

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.