Coca-Cola zmierza wypuścić na rynek swojego smartfona! Tak jakby.

Plotki o firmie Cola-Cola, która chce mieć własnego smartfona, okrążyły sieć jakieś 6786348 razy. Oczywiście nie jest niczym nowym to, że znane firmy czy produkty popkultury chcą być rozpoznawalne również w segmencie mobile. Był już OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, realme GT Neo 3T Dragon Ball czy nawet KFC Huawei 7 Plus. Skoro jesteśmy już przy kurczakach, które często są słone i ostre – warto je popić czymś orzeźwiającym i bąbelkowanym. Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, który producent smartfonów wypuści na rynek telefon z logiem Coca-Cola, ale zdaje się, że realme coś nam sugeruje.

R E K L A M A

Coca-cola ze swoim smartfonem!

Zarówno Coca-Cola, jak i realme milczą odnośnie do szczegółów swoich telefonów. Bąbelki na reklamie producenta smartfonów? Przypadek? Nie sądzę. Coś mi się wydaje, że to właśnie realme wyda na rynek produkt, sygnowany logiem najpopularniejszego, ciemnego napoju gazowanego.

Są to oczywiście tylko domysły, natomiast w sieci zagraniczne źródła twierdzą, że sprzedaż nowego smartfona zostanie uruchomiona już w pierwszym kwartale 2023 roku w Indiach. Popularny influencer Mukula Sharma  opublikował na swoim Twitterze render telefonu od Coli i prawdopodobnie od realme. Co ciekawe na ćwierkającym serwisie powstało konto Cola Phone.

Coca-cola

Coca-cola ze smartfon od realme?

Ile w tym wszystkim prawdy nie wiadomo, ale faktem jest, że Coca-cola będzie miała swojego smartfona. Myślę, że będzie to właśnie realme. Nie obraziłbym się, bo nie dość, że ta marka nie jest przeraźliwie kosztowna, a sam sobie chwalę użytkowanie najnowszego modelu z cyferką 10. Dodatkowo telefony te otrzymają nakładkę do Androida vol. 13. Uaktualnienia oprogramowania obejmują okres do marca włącznie. Nie jestem do końca przekonany czy chciałbym za wszelką cenę posiadać  gazowany telefon Cola Phone, ale jeśli faktycznie byłby to realme w przystępnej cenie i z dobrą specyfikacją to czemu nie?

ChatGPT poszedł na studia prawnicze. Jak mu poszedł egzamin?