Jeden z naszych ulubionych producentów sprzętu gamingowego, Razer zaprezentował oficjalnie dwa nowe mikrofony, które przeznaczone są dla graczy i twórców. Razer Seiren V3 Chroma oraz Razer Seiren V3 Mini to modele na USB, które dysponują wyjątkową estetyką oraz możliwością wyciszenia jednym przyciskiem na obudowie.

Razer nie ukrywa tu, że model Seiren V3 Chroma skierowany jest dla bardziej zaawansowanych graczy i e-sportowców. Razer Seiren V3 Mini jest za to idealną opcją dla początkujących oraz młodszych graczy i twórców. Dodatkowo V3 Mini to mikrofon, który będzie oferowany w naprawdę przystępnej cenie.

//dzisiaj na dailyweb

Nowe modele już niedługo trafią na polski rynek. Jeśli szukasz mikrofonu dla siebie, lub na prezent to świetnie trafiłeś, bo to całkiem ciekawy sprzęt.

Razer Seiren V3 Chroma: świetnie zbiera i wygląda

Razer Seiren V3 Chroma

Seiren V3 Chroma to kolejny zaawansowany mikrofon w ofercie tego producenta. Po świetnym V2 Pro przyszła kolej na odświeżenie modelu. Zasadniczo Razer tworzy tu jednak trochę miejsca również dla bardziej zaawansowanego następcy modelu V2 Pro, który ostatnio przetestowaliśmy.

Recenzja RAZER Seiren V2 PRO – kto i dlaczego powinien zainteresować się dynamicznym mikrofonem?

Wracając jednak do V3 Chroma, mikrofon ten zyskał wparcie dla systemu dynamicznego oświetlenia Razer Chroma. Dzięki funkcji Stream oraz Game Reactive Lighting, mikrofon w zależności od zapotrzebowania potrafi reagować na wydarzenia w grze, bądź alerty z transmisji za pomocą dynamicznych efektów.

Mikrofon nie tylko świetnie wygląda. Producent skupił się ulepszeniu jakości nagrywanego dźwięku. Budowa mikrofonu opiera się na kapsule charakterystyce superkardioidalnej. Na oficjalnej stronie można znaleźć próbki nagranego głosu.

Seiren V3 888 R1

Niewątpliwą zaletą jest również czujnik Tap-to-Mute. To dotykowy przycisk na górze mikrofonu, dzięki któremu można błyskawicznie wyciszyć mikrofon. Dodatkowo przycisk ten można ustawić, tak by za pomocą jednego dotknięcia można było kontrolować wyjście audio, w tym wyciszać/wyłączać wyciszenie, regulować oświetlenie i cyfrowe wzmocnienie mikrofonu.

Więcej informacji na temat Razer Seiren V3 Chroma można znaleźć tutaj.

Razer Seiren V3 Mini: kompaktowy model na początek

Razer Seiren V3 Mini

Razer Seiren V3 Mini to model stworzony z myślą o początkujących graczach i twórcach. został bardzo przystępnie wyceniony. Udało się jednak zachować dobrą jakość nagrywanego dźwięku. Kopuła kardioidalna ma średnicę 14 mm, co jest perfekcyjnym balansem między małymi wymiarami a przyzwoitą jakością przechwytywanego dźwięku.

Razer Seiren V3 Mini

Chociaż model ma być podstawową ofertą, to Razer nie zrezygnował tu z przycisku Tap-to-Mute ze wskaźnikiem LED. Działa on tak jak w przypadku powyższego modelu. Razer Seiren V3 Mini dostępny będzie w 3 kolorach — czarnym, białym oraz różowym.

Więcej informacji na temat Razer Seiren V3 Mini można znaleźć tutaj.

Cena i dostępność

Razer Seiren

  • Razer Seiren V3 Chroma 129,99 dolarów lub 149,99 euro (około 650 zł)
  • Razer Seiren V3 Mini 59,99 dolarów lub 59,99 euro  (około 260 zł)

Sprzęt dostępny będzie na Razer.com i u autoryzowanych sprzedawców już od 29 lutego 2024 r.