Weekend gwiazd, który odbędzie się pod koniec lutego w Cleveland nadchodzi wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że zaprezentowano właśnie okolicznościowe stroje.

Weekend Gwiazd NBA to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe ale też, a może przede wszystkim, ogromna impreza komercyjna. Nie może więc dziwić, że niecały miesiąc przed imprezą zaprezentowano okolicznościowe stroje, które za oceanem trafiły już do sprzedaży.

Wszystkie koszulki przygotowane na NBA Allstar 2022

W tym roku piąty rok z rzędu stroje na All Star Game przygotowała marka Air Jordan. Uczestnicy Clorox Rising Stars, który w tym roku rozgrywane jest w formie mini turnieju, przywdzieją stroje z logo firmy Nike. Koszulki na mecz celebrytów – Ruffles NBA All-Star Celebrity Game – wyprodukowała firma Converse. Dzianinowy materiał jest nowością w strojach NIKE All-Star. Nowe kombinacje przędz wykorzystują sprawdzone przędze regulujące wilgoć, a także nową przędzę Trilobal „Iridescent Shine”, która tworzy efekt zmiany koloru w zależności od tego, jak światło pada na jersey.

R E K L A M A

koszulki na All Star Game

Typografia zastosowana na koszulce jest inspirowana architekturą miejskich mostów i oddaje hołd klasycznym jerseyom z meczów All-Star z końca lat 80. i początku lat 90. Kolory zostały zaczerpnięte ze srebrnego, pryzmatycznego połysku diamentu na tle niebieskiego i czerwonego logo NBA z okazji 75. rocznicy sezonu ligi. Niebieski jest nawiązaniem również do jeziora Erie, a czerwony symbolizuje ognistą siłę i odporność Cleveland.

stroje Clorox Rising Stars

Uczestnicy Clorox Rising Stars również nosić będą koszulki nawiązujące do miasta. Mają one unikalne kolory inspirowane załamaniem diamentu, które teraz prezentowane są w czterech wersjach kolorystycznych, aby odzwierciedlić zaktualizowany format czterozespołowy wydarzenia.

Stroje Converse dla Ruffles NBA All-Star Celebrity Game

Stroje Converse dla Ruffles NBA All-Star Celebrity Game potwierdzają dążenie marki do zapewnienia większego dostępu dla młodych twórców. Stworzone przez projektantów — niektórych nawet w wieku 13 lat — od lokalnych partnerów Converse z Bostonu i Los Angeles z oddziałów Social and Community Impact, stroje inspirowane są stylistycznymi różnicami kulturowymi między Wschodem a Zachodem. Stroje wschodnie to ukłon w stronę prężności miast regionu i lokalnego street artu. Zachodnie jerseye zaprojektowano natomiast by uhonorować popkulturę lat 90., w tym popularne filmy, telewizję i muzykę.

NBA pokazała jubileuszowe logo. Jest… Kiepsko

Jak Wam się podobają koszulki przygotowane na Weekend Gwiazd NBA? Kupilibyście któryś z nich? Na razie niestety nie ma w naszym kraju takiej możliwości, jednak przypuszczam, że w lutym pojawią się w sprzedaży chociaż jerseye z NBA All Star Game. Na pozostałe raczej nie możemy liczyć.


Posłuchaj nas!