Dailyweb wspólnie z marką OnePlus podbiją Półwysep Bałkański. W ramach projektu TECHtrip, w dniach 13-20 lipca 2023 roku odwiedzimy Czarnogórę, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę.  Owocem wspólnych działań będzie seria publikacji, które – co może zaskoczyć – nie będą traktować wyłącznie o technologii. Przygotujemy dla Was znacznie więcej.

Tygodnie przygotowań, dziesiątki rozmów i ustaleń, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Wspólnie z marką OnePlus ruszamy na ośmiodniowy tour po Bałkanach. Co ważne, poza reprezentacją redakcji dailyweb, czyli mną, w wyprawie wezmą udział również Damian Kucharki z serwisu gsmManiak oraz Maksym Słomski z portalu Instalki. W ramach akcji, we wszystkich trzech miejscach powstaną materiały poradnikowe, które z pewnością przydadzą się Wam przy wakacyjnych podróżach.

//dzisiaj na dailyweb

Sprawdzimy, jak OnePlus Nord 3 5G poradzi sobie w ostrym słońcu, wysokiej temperaturze oraz wielogodzinnej pracy wielozadaniowej. Przetestujemy też jego możliwości w zakresie fotografii, z naciskiem na wykorzystanie jednostki ultraszerokokątnej. Wszystko w ramach intensywnego zwiedzania mniej lub bardziej nietypowych zakątków Czarnogóry, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. Jakie materiały tekstowe oraz wideo powstaną w ramach naszego wyjazdu i dlaczego warto śledzić projekt? Spieszę z tłumaczeniem.

OnePlus TechTRIp

Po co OnePlus Nord 3 5G, OnePlus 11 i słuchawki Nord Buds 2 lecą z nami do Czarnogóry, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny?

Sprawdziliśmy już, jak OnePlus Nord 3 5G poradził sobie w naszych polskich warunkach i opisaliśmy nasze spostrzeżenie a publikacji pierwszych wrażeń. To jednak za mało. Sprzęt okazał się na tyle udany, że chcemy pokazać Wam pełnie jego możliwości w wyjątkowej scenerii. Sam test, który naturalnie będzie efektem wyjazdu to nie wszystko…

Pokażemy Wam, jak sprawuje się ekran, który musi mierzyć się z nawet kilkugodzinną pracą w pełnym słońcu oraz wyjaśnimy, co wpływa na płynność animacji interfejsu. Dowiecie się także, w jaki sposób wydłużyć czas pracy na jedynym ładowaniu akumulatora tylko w oparciu o funkcje dostępne w smartfonie. Zamiast suchego poradnika, pokażemy, jak radzić sobie z zapotrzebowaniem na energię w niesprzyjających dla baterii warunkach. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że wysoka temperatura znacząco przekraczająca 30 stopni Celsjusza, intensywne słońce oraz wielozadaniowa praca z aplikacjami działającymi w tle, stawiają akumulatorowi niemałe wyzwanie?

OnePlus TechTRIp

Bardzo dużą wagę przyłożymy do wyjaśnienia aspektów fotografii krajobrazowej, która będzie realizowana za pomocą aparatu ultraszerokokątnego w modelu OnePlus Nord 3 5G. Uprzedzam pytanie i odpowiadam – miejsca, które zobaczymy, będą wręcz idealne do naszych zadań, ale nie mogę Wam ich wszystkich zdradzić. Jeszcze nie teraz.

Bałkany oczami redakcji dailyweb

Nie samą technologią człowiek żyje. Z racji tego, że podczas ośmiodniowej przygody odwiedzimy kilkadziesiąt różnych punktów na mapie Czarnogóry, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny, będziemy mogli podzielić się z Wami pewnymi „tipami” turystycznymi. W ramach naszej współpracy z OnePlusem przygotujemy także nieco lifestyle’owy przewodnik po Bałkanach, natomiast zobaczycie go dopiero po naszym powrocie. Znajdą się w nim knajpy warte polecenia, najpiękniejsze (nie tylko na polu fotografii) krajobrazy, a także nieoczywiste miejsca, które na długo zostaną w pamięci.

OnePlus TechTRIp

Obraz wart więcej niż tysiąc słów

Jeśli chcielibyście, żebyśmy przetestowali dla Was konkretne funkcje smartfonów OnePlus Nord 3 5G, OnePlus 11 oraz słuchawek Nord Buds 2, dajcie znać w komentarzach lub na naszych profilach społecznościowych.

O ile lwią część tworzonego w ramach projektu contentu będą stanowić publikacje tekstowe zawierające pokaźną liczbę zdjęć, o tyle nie zamierzamy ograniczać się wyłącznie do słowa pisanego. W naszych kanałach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie będziemy publikować krótkie formy wideo, które pozwolą Wam śledzić nasze poczynania na Półwyspie Bałkańskim. Ahoj przygodo!

Przebieg naszej przygody możecie śledzić na kanałach społecznościowych marki OnePlus, na których znajdziecie jeszcze więcej materiałów z kilku perspektyw.