Po OnePlus 8T Cyberpunk 2077, OnePlus 6 Marvel Avenger czy chociażby OnePlus 5T Star Wars przyszła pora na gest chińskiej marki w stronę starszych graczy i miłośników retro.

Bandai Namco zmieni logo

Nord 2 w edycji Pac-Man

OnePlus pokazał swój nowy smartfon Nord 2 w wersji inspirowanej Pac-Manem. Pac-Man to japońska seria gier wideo opublikowana, opracowana i będąca własnością Bandai Namco Entertainment. Pac-Man po raz pierwszy pojawił się w 1980 roku i przez te ponad 40 lat pojawił się praktycznie na wszystkich możliwych urządzeniach. Z okazji 40 urodzin mogliśmy w niego zagrać nawet w ramach gooogle’owskiego doodle.

nord2 pacman

OnePlus Nord 2 to smartfon, który pojawił się na rynku w wakacje. Teraz na rynku zadebiutuje OnePlus Nord 2 5G w wersji Pac-Man. Telefon ten, jeżeli chodzi o aspekty techniczne, nie różni się niczym od standardowej wersji. Model ten oferowany będzie  w wariancie z 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Największe zmiany zaszły w warstwie wizualnej.

oneplus opakowanie

OnePlus Nord 2 5G w wersji Pac-Man ma obudowę pokrytą warstwą fluorescencyjnej farby. Gdy na jakiś czas wyeksponujemy telefon na słońce, zaczyna on świecić. Naszym oczom ukazuje się wtedy plansza, znana z gry Pac-Man. Motyw Pac-Mana ma również etui, tradycyjnie dodawane do telefonów chińskiego producenta.

oneplus paczka

W paczce z OnePlusem Nord 2 5G w wersji Pac-Man, poza samym telefonem, obudową i ładowarką znajdziecie też pacmanową podstawkę na telefon, kojarzącą się trochę z klockami lego. Dużo nawiązań do kultowej gry znajdziemy również w samym systemie operacyjnym. OnePlus przygotował dla fanów marki specjalne tapety, dzwonki oraz ikonki inspirowane Pac-Manem (jestem turbo fanem animacji odblokowywania ekranu!). Co więcej, w telefonie znajdziemy preinstalowaną kopię Pac-Mana 265.

Gry na Netflix już dostępne! Zagraj w Stranger Things i inne produkcje

OnePlus był kiedyś nazywany zabójcą flagowców.  Producent nie ma aktualnie tak dobrej prasy, jednak w kontekście limitowanych wydań, nawiązujących do różnych twarzy popkultury, nie ma sobie równych. A Wam jak się podoba produkt dedykowany Pac-Manowi? Kupowalibyście?