Limitowana edycja zegarka G-Shock z motywem Super Mario Bros za 150 dolarów. Fani Nintendo i sympatycznego hydraulika mogą już zamawiać wzmacniany czasomierz, który wyróżni ich z tłumu.

Jestem fanem serii wzmacnianych zegarków Casio serii G-Shock. W zasadzie wspomniane czasomierze służą mi od lat i cenię sobie to, że nie muszę specjalnie dbać o ich bezpieczeństwo. Z entuzjazmem śledzę zmiany w ofercie, ale moją uwagę najmocniej przykuwają edycje specjalne. Taką jest właśnie G-Shock X Super Mario Bros., czyli japońska myśl techniczna zamknięta w konstrukcji z motywem szalenie rozpoznawalnej gry japońskiego producenta. Nowy model występujący w ograniczonej liczbie sztuk został wyceniony na 150 dolarów. Co otrzymamy za tę kwotę?

G-Shock

Limitowany zegarek G-Shock x Super Mario Bros. za 150 dolarów? Proszę, weźcie moje pieniądze

Najważniejsza jest oczywiście wizualna strona zegarka. Nie ma jednak sensu specjalnie się nad nią rozwodzić. Mamy tu czerwoną obudowę, cyfrową tarczę z ikoną żółwia, a także pikselowy pasek. Podświetlając panel, możemy dostrzec dodatkową ikonę prezentującą samego Mario. Zegarek jest oczywiście odporny na wstrząsy, a wodoodporność sięga 20 barów. Funkcje nie są mocną stroną tego konkretnego przedstawiciela serii G-Shock. Uświadczymy tutaj obecności stopera, minutnika oraz alarmu wielofunkcyjnego. Cóż, nie dodatki programowe są istotą tegoż sprzętu.

R E K L A M A

Limitowana edycja zegarka G-Shock x Super Mario Bros. przygotowana we współpracy z Nintendo to ukłon w stronę fanów gry traktującej o hydrauliku ratującym księżniczkę oraz samej marki Big N. Całość została zapakowana w atrakcyjne dla oka, czerwone pudełko przedstawiające świat gry. Wszystko okraszone jest tu charakterystyczną pikselową czcionką. Cóż, wygląda to na świetną alternatywę dla zegarków TAG Heuer sygnowanych marką Mario Kart. Wspomniane czasomierze kosztują nie mniej niż 4300 dolarów, a tytułowy G-Shock jedynie 150 dolarów. Kwota ponad 20 tys. zł przeciw 720 zł – to mówi samo za siebie.

Budujemy katalog ofert na Black Friday 2022 – dodaj się za darmo!