Jak przy okazji każdego turnieju rangi Major, do CS:GO trafiła dodatkowa zawartość. Związane z PGL Major Antwerp 2022 wydarzenie przyniosło kilka nieoczekiwanych nowości.

Początek kolejnego Majora w CS:GO, PGL Antwerp 2022, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji do gry trafiły spodziewane dodatki, takie jak naklejki czy przepustka widza. Valve pokusiło się jednak o kilka zmian względem poprzednich wydarzeń

PGL Major Antwerp 2022 – dodatkowa zawartość w CS:GO

Jak zwykle pierwszym i prawdopodobnie najistotniejszym elementem nowej aktualizacji jest przepustka PGL Major Antwerp 2022 Viewer Pass. Tym razem została ona wyceniona na 45,95zł i działa na podobnych warunkach, co wcześniejsze przepustki.

R E K L A M A

Każdy posiadacz PGL Major Antwerp 2022 Viewer Pass ma szansę zdobyć maksymalnie 3 żetony Souvenir, które pozwolą odebrać paczkę ze skinem z wybranego meczu. Otrzymamy je za ulepszenie naszej monety eventowej, która tym razem prezentuje się następująco:

4d4b38245d33f15b2b631d0eaccd6522860f50d9

Żeby ulepszyć monetę, będziemy musieli wykonać zadania związane z wydarzeniem. Pierwszy punkt zdobędziemy za aktywację przepustki Viewer Pass, następne otrzymamy za typowanie w grze Pick’em, do którego dostęp mają jedynie posiadacze przepustki.

Dodatkowe żetony Souvenir można dokupić osobno, dostępny jest też zestaw Viewer Pass i 3 żetonów wyceniony na 82,50zł.

Naklejki

antwerp22 stickers

W ramach wydarzenia PGL Antwerp 2022 nie mogło oczywiście zabraknąć naklejek. Do zakupu dostępne są 3 rodzaje kapsuł drużynowych: Legends, Challengers i Contenders. Taki sam podział obowiązuje przy kapsułach z autografami zawodników. Każdy z pojemników z naklejkami można zakupić w cenie 4,55zł. W późniejszym czasie dostępna będzie także kapsuła z autografami zwycięzców turnieju.

Największą nowością jest przebudowanie systemu kategorii naklejek. W kapsułach nie znajdziemy już naklejek foliowanych – ich miejsce zajmują naklejki hologramowe, które przeskakują w rankingu o poziom do góry i są teraz czymś w rodzaju połączenia folii i holo. Na miejscu dotychczasowego hologramu znajdziemy teraz naklejki brokatowe.

Pełną listę informacji o aktualizacji związanej z PGL Major Antwerp 2022 znajdziecie pod tym linkiem. Zachęcam jednak do przeglądania strony w języku angielskim, bo w momencie pisania tego tekstu jej polska wersja jest, delikatnie mówiąc, niedopracowana.