Wśród przecenionych urządzeń, każdy znajdzie coś dla siebie, od świetnej moto g100, bo bardziej podstawowe modele jak g50.

Smartfony Motoroli rzadko kiedy na start są świetnie wycenione i często warto poczekać na promocje, które pojawiają się regularnie. Wtedy atrakcyjność modeli z rozpoznawalnym „M” na obudowie bardzo mocno rośnie. Nie inaczej jest w tym momencie, bowiem Motorola poczuła promienie wiosennego słońca i wrzuciła do sklepów garść promocji.

Jakie smartfony Motorola?

Wśród promocyjnych modeli znajdziemy wiele perełek jak chociażby testowany przez nas g100, który jest przedstawicielem mocnej półki średniej. Jego wyjściowa cena podczas premiery to było 2499zł. Jak już wspomniałem na wstępie, było to trochę za dużo dla wielu. Co innego teraz 1600zł.

R E K L A M A

Motorola Moto G100 to najpiękniejszy Android jaki miałem w dłoni – pierwsze wrażenia

Nie mniej Danielowi spodobał się bardziej budżetowy model g60s. Pierwsze wrażenia z testów możecie przeczytać poniżej. Jest to równie dobra propozycja jak powyżej, ale przy innym budżecie (1000zł).

Motorola moto g60s to dobry wybór w niezłej cenie — pierwsze wrażenia.

Wśród przecenionych modeli znajduje się jeszcze model edge 20 lite, który również był przez nas testowany. Warto go wymienić spośród 6 przecenionych modeli, bowiem jest to smartfon, który w bardzo przyzwoitych pieniądzach daje nam poczucie obcowania z flagowym smartfonem. oferując nietuzinkowy wygląd, bardzo dobry wyświetlacz i aparat, a to wszystko za zaledwie 1400zł w promocji.

Budżetowa Motorola Edge 20 Lite – jak sobie radzi?

Poza wyszczególnionymi powyżej smartfonami, w promocji znajduje się jeszcze moto g50, moto g31 oraz moto g60.

Warunki i ceny

Wszystkie powyższe smartfony będą dostępne w specjalnych cenach tylko do końca marca, zatem może nie jest to flash sale, ale czasu nie ma jakoś szczególnie dużo. Nie ma jednak co zwlekać, bo sztuki dostępne w ramach akcji mogą się rozejść szybciej, niż myślisz.

  • motorola moto g50 – 799 zł
  • motorola moto g31 799 zł
  • motorola moto g60s 999 zł
  • motorola moto g60 1199 zł
  • motorola edge 20 lite 1399 zł
  • motorola moto g100 1599 zł

Promocja jest dostępna u wybranych partnerów Motoroli, czyli niemal wszystkich liczących się sklepów z elektroniką w Polsce. Może zatem warto wyjść na spacer i zajść do jednego z nich?