Motorola nie zwalnia tempa, dostaliśmy informacje o tym, że kolejny ciekawy telefon tej firmy trafia właśnie do sklepów.

Średnio półkowa Motorola moto g71 5g może pochwalić się nowym, żwawym procesorem, ekranem OLED z poszerzoną przestrzenią kolorów i wyglądem nawiązującym do najładniejszych modeli w serii.

Pisaliśmy o tym wiele razy, napiszemy po raz kolejny — Motorola potrafi w średnią półkę jak mało kto. Na rynku jest wiele producentów, którzy oferują wiele ciekawych modeli. Motorola nadal potrafi się wyróżnić na ich tle. Tym razem do dyspozycji klientów trafił, piękny telefon z jeszcze piękniejszym wyświetlaczem!

R E K L A M A

Motorola moto g71 5g kierowana do osób, które widzą różnice

Oczywiście znajdą się na rynku telefony, które mogą zaoferować lepszą cenę. Znajdziemy też modele, które biją nową „Motkę” wydajnością. Znajdą się też takie, które będą miały lepszy zestaw aparatów. Motorola bije je jednak po raz kolejny uniwersalnością. To kolejny telefon, który nie może się nie podobać (zwłaszcza wizualnie).

Motorola moto g71 5g

Nowa Motorola moto g71 5g to model ze średniej półki. Co ciekawe to jeden z pierwszych telefonów na rynku, który debiutuje z całkiem nowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695. Został on zaprezentowany w październiku zeszłego roku. Stworzono go z nie tylko z myślą o wydajności, ale również wysokiej przepustowości w sieciach 5G oraz WiFi 6.

Motorola moto g71 5g

Tradycyjnie dla Motoroli, model ze średniej półki debiutuje tylko w jednym wariancie pamięci – 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. To chyba dobrze, bo znacznie ułatwia to zorientowanie się w ofercie producenta. Motorola moto g71 pozwala na szybkie ładowanie o mocy 30 W a bateria to ogniwo o pojemności 5000 mAh. Motorola moto g71 5g oferuje NFC oraz port słuchawkowy.

Motorola moto g71 5g

Największą zaletą będzie jednak nowy ekran OLED o przekątnej 6,4 cala. Producent chwali się tutaj powiększoną o aż 25% przestrzenią barwną. Dzięki temu obrazy prezentują się realistycznie i w intensywnych kolorach. Na tylnym panelu znalazło się również miejsce dla 3 kamer — głównej 50 MP (f/1.8, 1.28 um), szerokokątnej 8 MP (f/2.2, 1.12 um) oraz macro 2 MP. Kamera do selfie ma 16 MP (f/2.2, 1.0 um).

Motorola moto g71 5g

Dostępność i ceny:

Model moto g71 5G w wersji pamięciowej 6/128 GB pojawi się w trzech kolorach: morskim, arktycznym niebieskim oraz czarnym w rekomendowanej cenie detalicznej 1399 zł. Dostępny będzie w ofercie operatorów sieci Plus i Play oraz na stronie motorola.com.

Motorola moto g71 5g

Więcej informacji na stronie produktu.