Motorola G82 wyglada na kolejny już model tego producenta, który można określić mianem „bardzo atrakcyjnego” i który może wywalczyć swój kawałek w cenie ok. 1500 zł.

Motorola swoją serią G już wielokrotnie próbowało zawalczyć o rynek, ale nigdy nie udało się zabłysnąć. Wszystko za sprawą specyfikacji, która była dość nietypowa i czasem odstraszała. Ostatnie smartfony tego producenta pokazują jednak, że ktoś zrozumiał, o co w tym chodzi i delikatnie złagodził osobliwości jak i cenę, co momentalnie podbiło atrakcyjność smartfonów z dużym „M” na tyle.

Motorola G82 – informacje nieoficjalne

Najnowsze przecieki informacji o nadchodzącej Motoroli G82 wskazują bezpośrednio konkurenta, bowiem część specyfikacji jest taka sama. Jest nim Redmi Note 11 Pro. Moto G82 będzie posiadać procesor Snapdragon 695 5G, baterię o pojemności 5000mAh oraz podobny ekran OLED o rozdzielczości FullHD+, częstotliwości odświeżania 120Hz i rozmiarze 6,55″. Na rynek trafi kilka wersji pojemności, które zaczynają się od 4GB pamięci RAM, a kończą na 8GB. Wewnętrznej pamięci będzie zawsze 128GB, a przynajmniej takie tylko informacje mamy.

R E K L A M A

motorola g82 2.jpg

Moto G82 będzie posiadało czytnik linii papilarnych w przycisku, co trochę dziwi przy wyświetlaczu OLED, ładowanie 33W oraz odporność na zachlapanie IP52. Nie zapomniano również o gnieździe słuchawkowym jack 3,5mm.

motorola g82 1.jpg e1652083006347

Zestaw foto to głównie 50Mpx ze stabilizacją obrazu, który gwarantuje porządną jakość nawet po zmroku. Dodatkowo będzie matryca 8Mpx dla zdjęć szerokokątnych i 2Mpx makro. Z frontu swoje miejsce znalazła matryca 16Mpx.

Cena? To zagadka

Na razie o cenie nie wiemy nic, ale mając na uwadze ile kosztuje konkurent Redmi Note 11 Pro 5G oraz ile kosztują inne modele z serii G, można strzelać, że będzie to coś w przedziale 1500-2000zł. Na więcej trzeba poczekać do premiery, a jak widać, jest na co czekać, o ile Motorola nie przestrzeli z ceną.


Posłuchaj nas!