MIJIA Thermos Cup Ti 2 to nowy produkt w portfolio Xiaomi. To nowoczesny termos, który nie tylko trzyma ciepło, lecz również zablokuje chłodną temperaturę płynu.

Xiaomi na platformie crowdfundingowej Youpin przedstawia swój kolejny produkt. Ostatnio pisaliśmy o innowacyjnym urządzeniu do masowania oczu – MiJia Smart Eye Massager. Tym razem producent przygotował termos o unikatowej właściwości.

//dzisiaj na dailyweb

MIJIA Thermos Cup Ti 2 to termos, który nie tylko sprawdzi się podczas zimowej wyprawy, lecz również przyda się na gorące, letnie dni, kiedy zależy nam na zimnym napoju. Sprzęt wyposażono w dwuwarstwową, tytanową technologię próżniową, która utrzymuje ciepło i blokuje zimno. To również ogromna zmiana w stosunku do poprzedniego modelu – MIJIA Thermos Cup Ti.

MIJIA Thermos Cup Ti 2 to lekki, tytanowy termos Xiaomi! Idealny na zimę i lato

Mijia Thermos Cup Ti 2
Ten Pan prawdopodobnie zastanawia się, czy bardziej potrzebuje gorącej herbaty, czy bardziej zimnej wody

MiJIA Thermos Cup Ti2 ma prostszą konstrukcję, nieco większą pojemność i jest dużo lżejszy. W całości wykonano go z tytanu – korpus i obracająca się pokrywa nie są wyjątkami. To ulepszenie w stosunku do innych termosów Xiaomi, u których występowała plastikowa pokrywa wyskakująca. Zewnętrzna powłoka nowego kubka termos MIJIA pokryto metaliczną farbą, która zapewnia gładką, odporną na zużycie i zarysowania okleinę. Kubek ma również silikonową matę, a jest ona antypoślizgowa i „cicha”.

MIJIA Thermos Cup Ti 2 nie jest podatny na reakcje chemiczne z wysoką (99,99%) zawartością tytanu. Może być stosowany do przechowywania płynów, takich jak herbata, kawa, mleko i sok, z pomięciem niezdrowej reakcji chemicznej. Ma również właściwości przeciwbakteryjne. Wbudowany tytanowy filtr do herbaty jest wyposażony w dwuwarstwową, tytanową izolację próżniową.

Nowy termos od Xiaomi będzie lżejszy, większy i tańszy

Mijia Thermos Cup Ti 2

Pojemność kubka termosu wynosi 480 ml, a on sam waży 196 g. Jest więc większy niż poprzedni model i lżejszy, ponieważ produkt  MIJIA Thermos Cup Ti pozwalał na wlanie 450 ml płynów i ważył 215 g. Producent twierdzi, że nowy kubek termiczny może utrzymywać zawartość na gorąco w temperaturze 58ºC i na zimno w temperaturze 10ºC przez maksymalnie sześć godzin.

Recenzja POCO X6 Pro. Idealnie wyceniony smartfon wypełnia lukę na rynku

Kampanię crowdfundingowa dla MIJIA Thermos Cup Ti 2 uruchomiono na stronie internetowej Xiaomi Youpin. Cena ofertowa nowego kubka Thermos wynosi 179 juanów, czyli ok. 25 dolarów. Brakuje szczegółowych informacji na temat czasu trwania kampanii crowdfundingowej i globalnej dostępności Thermos Cup Ti 2. Mam nadzieję, że produkt trafi na rynek, tym bardziej że nowy termos Xiaomi będzie tańszy od poprzednika.