Canal+ online za darmo dzięki jedzeniu lodów Kaktus? Tak, tak – platforma streamingowa ruszyła z kolejną akcją promocyjną.

Za kaktusa – mam Canal Plusa to moja osobista rymowanka, która najlepiej oddaje zasady nowej promocji Canal+. Zasady są proste jak zjedzenie wodnego loda przy 30-stopniowym upale. Wystarczy kupić przysmak i zrealizować kod z patyczka. Poza miesięcznym dostępem do Canal+ online możemy wybrać również 30-dniowy, darmowy abonament Empik Go lub 20 procent rabatu w sklepie worldbox.pl.

kaktus

Kaktusowa loteria z gwarantowanymi nagrodami za każdy patyczek. Canal+ online za darmo na miesiąc to jedna z nich

Kaktusa jeszcze nie kupiłem, bo w Żabce była tylko kanapka, ale na pewno będę polował na promocyjne lody, bo biblioteka Canal+ to nasze dobro narodowe seriali. Świetna opcja dla osób, które nie są jeszcze przekonane co do wykupienia subskrypcji. W dobie tylu streamingów muszę niestety rezygnować z wielu serwisów, a do tej platformy często wracam, choć zastanawiam się, czy nie zrezygnować z innej platformy na rzecz Canal+. To właśnie tam trafiają ostatnimi czasy najlepsze polskie seriale. Kruk, Klangor, The Office PL, Minuta ciszy, Emigracja XD to tylko niektóre z tytułów, wartych uwagi. Jeszcze w tym roku czeka nas debiut nowych produkcji na czele z Sortownią i Strange Angels.

Loteria Kaktus odnosi się dokładnie do pakietu Canal+ Seriale i Filmy serwisu streamingowego Canal+ online. Gdybyśmy jednak byli zwolennikami audiobooków, e-booków i podcastów to możemy wybrać miesięczny, darmowy abonament w Empik GO. Istnieje również trzecia opcja – rabat w wysokości 20% w sklepie worldbox.pl, więc to już gratka dla entuzjastów zakupów odzieżowych.

kaktus
fot. Canal+

 

W kaktusowej loterii poza darmowym miesiącem w Canal+ online można wziąć udział w losowaniach innych nagród

Co najważniejsze – każdy patyczek wygrywa! Wystarczy zarejestrować się na loteriakaktus.pl, wpisać kod z patyczka i wybrać nagrodę gwarantowaną. Poza tym to nie koniec atrakcji. Uczestnicy akcji będą brać udział w losowaniach atrakcyjnych nagród. Co trzy minuty można wygrać 20 zł, raz dziennie 1000 zł, a nagrodą główną w loterii jest samochód Fiat 500 Cabrio.

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Po wybraniu subskrypcji Canal+ i przekroczeniu darmowego miesiąca usługa zacznie naliczać opłaty. Oczywiście można anulować dalszy dostęp. Pakiet Canal+ Seriale i Filmy kosztuje 29 zł miesięcznie. Nie jest to pierwsza taka kampania promocyjna. Wcześniej można było wygrać podobny dostęp dzięki kupnie wina Fresco lub pięciu piw marki Warka. Ewidentnie kaktusowa loteria ma lepszy wydźwięk. Tekst piosenki Lody, lody na patyku brzmią o wiele lepiej, niż zachęta do wizyty w sklepie monopolowym. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

Creed 3, Babilon i Kot w Butach w 4K za 2,99 zł? Prime Video uruchamia wypożyczalnię filmów!