Kruk od Canal + z 3. sezonem startuje już jutro! Z tej okazji miałem ogromną przyjemność przeprowadzić krótki wywiad z Michałem Żurawskim i nieco dłuższy z Tomaszem Włosokiem.

Kruk to w mojej opinii jeden z lepszych polskich seriali ostatnich lat, dlatego bardzo ucieszyłem się z faktu, że będę mógł porozmawiać z aktorami, występującymi w tej produkcji. Moimi gośćmi byli: Michał Żurawski, czyli odtwórca głównej, tytułowej roli oraz Tomasz Włosok, który również jest związany z tą produkcją od samego początku.

 

Kruk 3. sezon wywiad z Michałem Żurawskim i Tomaszem Włosokiem

Kruk

Jako że 3. sezon Kruka jest finałową odsłoną, bardzo chciałem się dowiedzieć m.in. czy aktorzy będą tęsknili za tym serialem i czy ewentualnie chcieliby wrócić, gdyby twórcy zostawili otwartą furtkę do kontynuacji. Spokojnie będzie bez spojlerów, sam widziałem przedpremierowo tylko (albo aż) 3 z 6 odcinków. Porozmawialiśmy również o kondycji polskiej widowni w kinach i streamingach. Ponadto dowiedziałem się o kolejnym projekcie Michała Żurawskiego. Tomasza Włosoka podpytałem o serial Emigracja. Była mowa również o Marvelu, a nawet o God of War.

Zapraszamy do odsłuchania i oczywiście seansu. Jeśli nie widzieliście żadnego odcinka, a chcecie nadrobić, to teraz jest możliwość obejrzenia 1. sezonu zupełnie za darmo na Canal+ online. Ja zachęcam do wejścia w kryminalny i mocno psychodeliczny, gęsty klimat Podlasia i doświadczenia Kruka na własnej skórze. A już teraz zostawiam was z Tomaszem Włosokiem i Michałem Żurawskim.

Tomasz Włosok o 3. sezonie Kruka dla DailyWeb – wywiad

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Michał Żurawski o 3. sezonie Kruka  dla DailyWeb – wywiad

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

 

Wywiady przeprowadził Marcin Gontarski dzięki uprzejmości Canal+ Polska

Kruk powie „jak tu ciemno” w finałowym sezonie w grudniu. Canal + udostępnił dwa teasery i garść informacji