Znamy już datę premiery nowego Kangurka Kao. Gra pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu.

Kilka tygodni temu w internecie pojawiły się plotki, że reboot legendarnej serii Kangurek Kao może zadebiutować już w czerwcu. Sugerowała to znaleziona w plikach PlayStation Store aktualizacja 1.01 przewidziana właśnie na ten miesiąc. Jak się jednak okazuje, plotki te nie są prawdziwe, a nowy Kangurek Kao pojawi się jeszcze wcześniej.

Kangurek Kao już w maju

Na oficjalnym profilu marki na Twitterze pojawił się wpis z krótkim zwiastunem gry, który na końcu prezentuje datę premiery Kangurka Kao. Tytuł zadebiutuje 27 maja 2022 roku, więc za nieco ponad miesiąc. Fanów serii ucieszy więc fakt, że najnowsza odsłona jest już na ostatniej prostej.

R E K L A M A

Miejmy nadzieję, że twórcy są pewni stabilności gry i po premierze nie będziemy mieli do czynienia z niedopracowanym produktem. Jak wiadomo, bardzo często liczba błędów w grach (szczególnie w pierwszych tygodniach ich obecności na rynku) potrafi być delikatnie mówiąc spora. Przyspieszenie premiery jest jednak dobrą oznaką tego, że Kangurek Kao został już solidnie oszlifowany.

Edycje nowego Kangurka Kao

Pudełkową edycję Kangurka Kao możemy zamówić obecnie w 2 wersjach:

  • Standardowa
  • Superskoczna Edycja

Limitowana Edycja Superskoczna zawiera: kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej, kolorowy plecakoworek, kolekcjonerskie naklejki, 8 cm magnes na lodówkę i grę na płycie.

359088093

Póki co nie można jeszcze zakupić wersji cyfrowej gry, ale prawdopodobnie będzie można to zrobić już niedługo. Cena detaliczna standardowej edycji na PC to 134,99zł, a w przypadku Edycji Superskocznej jest to 152,99zł. Dostępne są także wersje na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, za które trzeba zapłacić nieco więcej.

Kangurek Kao – wymagania sprzętowe na PC

Znamy również minimalne wymagania sprzętowe Kangurka Kao w wersji na PC. Prezentują się one następująco:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit lub nowszy
  • Procesor: i5 3300 3,2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 760 2 GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni

Nie podano jeszcze rekomendowanej konfiguracji, ale powinna się ona pojawić niedługo.


Posłuchaj nas!