iPhone SE z ekranem 5.7 – czyli rewelacji na temat nowych iPhone’ów ciąg dalszy.

Teraz jednak czas nie na iPhone 14, ale na iPhone SE, na który czeka wielu fanów „budżetowej” serii Apple. Wiele wskazywało na to, że iPhone SE3 pojawi się na wiosnę tego roku i… tak może się stać, ale będzie to ewentualnie standardowy rozmiar.

Większy, również oczekiwany iPhone SE z ekranem 5.7-calowym zadebiutuje nie wcześniej niż za rok, w pierwszym kwartale 2023 roku.

R E K L A M A

iPhone SE 5.7 cala już za rok

Co ciekawe właśnie ten „wzbogacony” iPhone SE miał być w 2024 roku, jednak Apple ze względu na popularność przyspiesza temat. O wszystkim informuje Ross Young, znany analityk rynku Apple. Również on twierdzi, że wspomniany przeze mnie wcześniej iPhone SE trzeciej generacji nie będzie ostatecznie nosił nazwy „SE3” tylko SE+5G, bo właśnie obsługa 5G ma być tym, co przyciągnie klientów do zakupu tego modelu iPhone’a.

iPhone SE+ 5G za kilka miesięcy

Prawdopodobne jest, że właśnie tego roczny iPhone z serii SE pojawi się w pierwszych tygodniach wiosny. Wiele mówi się o konferencji zaplanowanej na drugą połowę marca. Przypuszczalnie telefon trafiłby do sprzedaży pod koniec marca 2022. Będzie to iPhone z 4,7-calowym wyświetlaczem. Otrzyma on najnowszy chip od Apple, A15, a także obsługę 5G.

2020 iPhone SE 7

Wyniosłoby to – teoretycznie – budżetowy telefon na jeszcze wyższy poziom wydajnościowy, ale to z kolei może zepchnąć go z półki „budżetowej” i wrzucić na te smartfony, które zaliczane są do droższych. Oczywiście jeśli w ogóle o jakiejś budżetowości w przypadku Apple mówić można.

Ten rok może być przełomowy dla serii iPhone. Na jesieni oczekiwany jest flagowiec, czyli iPhone 14, a rewelacji na jego temat przybywa. Ostatni tydzień to dwie kluczowe informacje: iPhone 14 będzie bez notcha, to wiadomo, ale również pojawiła się plotka, że otrzyma on zarówno „dziurkę” na obiektyw, jak i „pigułkę”, na której znajdą się czujniki. Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje iPhone 14 we wrześniu 2022 roku i chwilę później telefony trafią do sprzedaży.

Wcześniej, również na wiosnę Apple powinno zaprezentować iPada Air. Znajdziemy w nim obsługę 5G i zupełnie nowy obiektyw 12 MP. Jest na co czekać!