Szybki internet domowy – najlepiej bez limitu danych – to dla wielu Polaków absolutny must-have. Aby móc cieszyć się odpowiednią prędkością, brakiem limitu danych, a w dodatku atrakcyjną ceną, najlepiej wybrać światłowód.

Najlepszy internet domowy to internet światłowodowy

R E K L A M A

Czym właściwie jest światłowód? To nowoczesna technologia dostarczania szybkiego internetu bezpośrednio do domu lub mieszkania. Dane przesyłane są za pomocą światła w przewodzie wykonanym z włókna szklanego i tworzyw sztucznych.. W Orange internet światłowodowy może mieć prędkość nawet do 1 Gb/s. 

Warto zaznaczyć, że to świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku, gdy ze światłowodu ma korzystać cała rodzina mieszkająca w tym samym domu. Dzięki światłowodowi kilka osób jednocześnie może używać internetu na różnych urządzeniach – bez uciążliwych opóźnień. Każdy domownik może również robić coś innego – grać w gry online, ściągać film, pracować z domu czy nawet prowadzić streaming. O tym, jak dokładniej działa światłowód w Orange, można przeczytać na stronie https://www.orange.pl/internet/internet-domowy

Internet domowy bez limitu: jaką ofertę warto wybrać?

Dla wielu osób istotna jest nie tylko prędkość internetu, ale również brak limitu danych. To kolejna przewaga światłowodu. W Orange klienci nie muszą obawiać się narzuconych z góry limitów. 

Dzięki prędkości oraz brakowi limitu światłowód to też najlepsze rozwiązanie, gdy w grę wchodzi praca z domu lub nauka zdalna – co obecnie jest zjawiskiem coraz powszechniejszym. Dzięki światłowodowi w Orange użytkownik nie musi obawiać się np. zerwanego połączenia podczas wideokonferencji. Oprócz tego szybkie jest nie tylko pobieranie danych (ze wspomnianą prędkością nawet do 1 Gb/s), ale również ich wysyłanie (do 300 Mb/s). Dzięki temu pracownicy i przedsiębiorcy, którzy decydują się na pracę z domu, mogą szybko przesłać swoim współpracownikom niezbędne pliki.