Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale wydawnictwo Helion jest z nami już 32 lata. Czy w 1991 roku wyobrażaliście sobie, jak będzie wyglądał dzisiejszy świat? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość – możecie wykorzystać Wasze fantazje w konkursie i zgarnąć nagrody w postaci czytników Pocketbook, dysku Synology i nie tylko!

Wydawnictwo Helion zostało założone w 1991 roku, natomiast sama grupa obejmuje różne marki. Helion, traktuje o szeroko rozumianej informatyce, Helion Edukacja skupia się na podręcznikach, natomiast Onepress na literaturze ekonomicznej i biznesowej. Mamy jeszcze inne działy, jak Ebookpoint odpowiadający za ebooki oraz audiobooki, ale moglibyśmy rozprawiać o tym godzinami. Istotne jest to, że wydawnictwo kończy dziś 32 lata działalności.

//dzisiaj na dailyweb

Z okazji jubileuszu, mamy Wam do przekazania kilka ważnych informacji. Przede wszystkim, możecie zgarnąć urodzinowy PREZENT. Nie, nie musicie w tym celu brać udziału w konkursie czy losowaniu. Wszystko, co trzeba zrobić, to udać się na specjalnie w tym celu stworzoną witrynę i zapisać się do newslettera. Oznacza to, że nie tylko będziecie otrzymywali informacje o nowościach Helion, ale dodatkowo zyskacie możliwość pobrania jednego z trzech gratisowych upominków: Ebook „Elektronika. Leksykon kieszonkowy” autorstwa Witolda Wrotka, „Machine learning i język R. Kurs video. Pierwsze kroki z pakietem mlr” autorstwa Mateusza Staniaka oraz „Python na start. Kurs video. Twórz gry w PyGame!” autorstwa Konrada Jagaciaka. Pamiętajcie, że można wybrać tylko jedną pozycję.

Zaprojektuj wizję świata z 2055 roku razem z Helion

Helion

Wspominaliśmy o tym, że Helion startuje z konkursem, w którym można wygrać czytnik ebooków. To prawda, ale to nie wszystko.. W grę wchodzi także dysk BeeDrive Synology 1TB oraz bony do księgarni Helion.pl. Grzech nie skorzystać, prawda?

Wracając do tematu nagród – w konkursie #HELION32LATA możecie wygrać następujące nagrody:

  • Miejsce pierwsze: Pocketbook InkPad 4 z Etui + BeeDrive Synology 1TB + bon o wartości 300 zł do księgarni helion.pl
  • Miejsce drugie: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 200 zł do księgarni helion.pl
  • Miejsce trzecie: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 100 zł do księgarni helion.pl

Helion

Pocketbook InkPad 4 oferuje 7,8-calowy ekran E Ink Carta o rozdzielczości 1404 x 1872 pikseli, elegancki design, wbudowany głośnik oraz opcję regulacji temperatury barwowej. Model Pocketbook Verse Pro Azure wyróżniają, między innymi, obsługa pików audio, zamiana tekstu na mowę oraz odporność na słodką wodę, co udowadnia norma IPX8. Jeśli zaś chodzi o DeeDrive Synology 1TB, to nic innego, jak osobiste centrum kopii zapasowych, które zapewnia prywatność przechowywania danych, brak opłat oraz wygodny dostęp do zapisanych w urządzeniu materiałów.

Helion

Wróćmy do kwestii konkursu, gdyż nie jest to pierwszy lepszy turniej. Akcja #HELION32LATA to niesztampowe zmaganie, w którym celem jest stworzenie prostej, futurystycznej gierki komputerowej, w której twórca pokaże, jak jego zdaniem będzie wyglądał świat przyszłości. Jak za kolejne 32 lata będą wyglądać nowe technologie i jak zmieni się nasze życie? Puścicie wodzę fantazji. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem. Najważniejsze zasady:

  • Zgłoszenie należy wysłać do 15 października 2023 roku
  • Grę należy umieścić na stronie one page (widoczność publiczna)
  • Nie zapomnijcie użyć hasztagów #HELION32LATA oraz #Pocketbook i #Synology
  • Link do gotowej gry trzeba umieścić w komentarzu pod tym wpisem

Helion a

W tym miejscu warto również przypomnieć o mega promocji z rabatami do -91%, która startuje już dziś i potrwa do 21 września!

Z pełną listą tytułów w ramach oferty możecie zapoznać się pod TYM linkiem.

Zapraszamy do świętowania!