HBO opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu HBO „Ród smoka”. Teaser został ujawniony podczas wirtualnego wydarzenia, na którym zaprezentowano HBO Max europejskiej publiczności.

Ród smoka – prequel „Gry o tron”

Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina „Ogień i krew”, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest „Gra o tron”.

Obsada serialu „Ród smoka” od HBO

Teaser pokazuje pierwszy fragment tego niezwykle oczekiwanego serialu. W produkcji pojawią się m.in. niedawno ogłoszeni:

  • Wil Johnson jako Ser Vaemond Velaryon – młodszy brat Corylsa Velaryona i dowódca floty,
  • John Macmillan jako Ser Laenor Velaryon  – syn Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen,
  • Savannah Steyn jako Lady Laena Velayron – córka Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen,
  • Theo Nate jako Ser Laenor Velaryon – syn Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen.

Prequel „Gry o tron” HBO – pierwszy trailer

Serial „Ród smoka” będzie miał premierę w 2022 roku na HBO Max. Produkcja powstaje na bazie twórczości autora „Gry o tron” i „Ogień i krew” George’a R.R. Martina.

Na pierwszym zwiastunie słyszymy niewiele kwestii poza słowami „Bogowie. Królowie. Ogień. I krew” wypowiadanymi przez Daemona Targaryena. W tej roli wystąpi Matt Smith znany z takich seriali jak „The Crown” czy „Doctor Who”.

„Nie sny uczyniły nas królami. Ale smoki” – kwituje swoją narrację w trailerze do „Rodu smoków” Daemon Targaryen. Zaprezentowane fragmenty są bardzo tajemnicze i mroczne, przeplatane scenami z dużą ilością ognia i aktorami prezentowanymi głównie w półmroku. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Ale biorąc pod uwagę, że jest to serial HBO i kontynuacja hitowej „Gry o tron” – na pewno warto czekać na więcej informacji!