Już wkrótce na HBO GO pojawi się miniserial „Sceny z życia małżeńskiego” na podstawie klasycznej serii Ingmara Bergmana o tym samym tytule. W rolach głównych wystąpią Jessica Chastain i Oscar Isaac.

„Sceny z życia małżeńskiego” to nowy serial HBO na podstawie klasycznej już historii autorstwa Ingmara Bergmana. Twórcą i reżyserem nowej wersji serialu jest Hagai Levi.

„Scenes from a Marriage” na nowo przedstawią klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. W role główne wcielą się Oscar Isaac (nowa saga „Star Wars”, „Ex Machina”, „Inside Llewyn Davis”) oraz Jessica Chastain (nominowana do Oscara m.in. za rolę w filmie „Wróg numer jeden”).

Sceny z życia małżeńskiego już we wrześniu na HBO

Produkcja HBO będzie adaptacją klasycznego już szwedzkiego filmu i miniserialu autorstwa Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Autorem oraz reżyserem nowej produkcji jest Hagai Levi (seriale HBO „Terapia”, „Nasi chłopcy” oraz serial „The Affair”).

Premiera produkcji odbędzie się we wrześniu w HBO i HBO GO. Serial produkowany jest dla HBO przez Media Res oraz Endeavor.

Poniżej możecie zobaczyć trailer serialu „Sceny z życia małżeńskiego”. Wygląda na to, że jest na co czekać!