Przez kilka najbliższych dni możemy liczyć na tysiące gier w niższych cenach. Platforma GOG przygotowała nie tylko promocje, ponieważ w ręce graczy może trafić darmowa gra. Spieszcie się! Oferta jest ograniczona czasem.

Na naszej stronie powinna być już lista przecenionych gier, którą przygotowałem w oparciu o najbardziej smakowite kąski z jesiennej wyprzedaży na Steamie. Teraz przyszła pora na krótkie zestawienie z polskiego podwórka. Platforma GOG również dołączyła do zakupowego szału, oferując ponad 6000 rabatów.

//dzisiaj na dailyweb

W niektórych przypadkach mowa o najwyższych przecenach w historii. Poza grami możemy liczyć także na określone pakiety i darmową grę. Styx: Shards of Darkness to całkiem przyzwoita skradanka, która pozwala założyć buty tytułowego Styxa. Bohater nie należy do największych zakapiorów na świecie, dlatego musi korzystać z brudnych sztuczek. Nie można mu jednak zarzucić braków w skrytobójczych umiejętnościach.  

GOG dołącza do Czarnego Piątku! Przygotowałem kilka perełek, które są warto naszych pieniędzy! 

XCOM 2 – 10,79 zł (-95%) 

Zestawienie zaczynamy od wyjątkowo wysokiej przeceny na znaną strategię. Jeśli jakimś cudem ją pominęliście, spieszę z najważniejszymi informacjami. XCOM 2 to kontynuacja XCOM: Enemy Unknown, która swoją premierę miała w 2012 roku. Od zakończenia wojny z obcymi upłynęło dwadzieścia lat. Ostatnia linia obrony planety została zdziesiątkowana. Na całe szczęście wciąż żyją śmiałkowie, którzy cieszą się odrobiną wolności. Odważysz się do nich dołączyć? 

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Beat Cop – 4.99 zł (-90%) 

Kolejna bardzo dobra oferta sklepu. Tym razem mamy do czynienia z polskim produktem, który zadebiutował w 2017 roku. Gra pozwala wcielić się w byłego detektywa. Chłop nie ma łatwego życia, bo został wrobiony w morderstwo. Konsekwencje były opłakane: degradacja, strata kumpli. Od razu uprzedzam, że produkcja wyróżnia się pikselową oprawą graficzną, specyficznym humorem i esencją programów policyjnych z dawnych lat.  

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Lords of The Fallen Game of The Year Edition – 9,99 zł (-90%) 

Być może wielu z naszych czytelników przestanie mnie w tej chwili lubić, ale i tak to powiem. Naprawdę polubiłem polskie soulsy i dobrze wspominam dziesiątki pojedynków, które potrafiły dać mi wycisk. Najbardziej podobała mi się oprawa graficzna ze świetną stylistyką. Dodatkowo zbroje wyglądały bajecznie, bossowie byli nietypowi, walka całkiem w porządku. Ogromny szacunek do twórców mam za stworzenie malutkich zadań, które zachęcały do używania makówki. Cena? Bajeczna. A niedawno zadebiutował przecież reboot.  

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Tomb Raider: Anniversary – 3.69 zł (-89%) 

Będę grał w grę? Za taką cenę to z przyjemnością. Tutaj muszę przyznać się do błędu, ponieważ zapomniałem wspomnieć na początku wiadomości o istotnej informacji. GOG oferuje wiele dinozaurów, których na próżno szukać w innych miejscach. Nie powiem, żeby okrągła już laska należało do jednych z nich, bo z całą pewnością znajdziemy starsze produkcje. Mimo wszystko data wydania tych przygód Lary robi wrażenie. Wyobraźcie sobie, że premiera tej części miała miejsce w 2007 roku. To co? Nutka nostalgii?  

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Hellblade: Senua’s Sacrifice – 16,19 zł (-85%) 

Jeśli miałbym komuś polecić jakąś ambitną grę, byłaby to z pewnością przygoda celtyckiej wojowniczki. Produkcja otrzymała całkiem pokaźną liczbę nagród i spotkała się z nadzwyczajnie dobrym odbiorem. W czym tkwi jej fenomen? Została opracowana we współpracy z neurologami i osobami cierpiącymi na psychozę, dlatego rozgrywka jest niepokojąca i stosuje wyjątkowo dziwaczne zagrywki. Polecam z całego serca. 

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

A Plague Tale: Requiem 76,49 zł (-55%) 

Historia rodzeństwa bardzo długa mąciła mój umysł. Jeśli poszukujecie przygody, która łapie za serce, nie musicie dalej szukać. Kontynuacja utrzymuje wysokim poziom poprzedniej części, jednocześnie dodając kilka elementów od siebie. Przede wszystkim należy tutaj powiedzieć, że gra wygląda po prostu obłędnie. A w dodatku premiera miała miejsce zaledwie rok temu, więc cena jest naprawdę niska.  

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Na głównej stronie przecen Black Friday możecie zobaczyć, jak dużo czasu zostało do zakończenia promocji. Warto także rzucić na nią okiem także z innego powodu. GOG bardzo ładnie posegregowało produkcje, dlatego znajdziemy zestaw bestsellerów czy najniższych zniżek w historii.