Chcecie zbudować swoją cywilizację od zera? Pobierzcie Galactic Civilizations III.

Miesiąc grudzień ostatniego roku to było rozdawnictwo bez zahamowań na Epic Games Store. Rok jednak się skończył, ale na Epicu ciągle możemy dostać darmówki, które po dodaniu pozostaną na naszym koncie.

Tym razem czas na Galactic Civilizations III, czyli strategię, w której zbudujemy cywilizację, mogącą przetrwać najgorsze czasy. Na początku wybieramy jedną z dziesiątek ras i budujemy potęgę w całej galaktyce. Od nas zależy nie tylko rozwój, ale także dyplomacja, szpiegowanie i postępy technologiczne.

R E K L A M A

Galactic Civilizations III za darmo

Jeśli więc rozkręcająca się powoli zima doskwiera wam na tyle, że szukacie sposobu na zabicie czasu, to odpalajcie tę grę. Gra uznawana jest za jedną z lepszych gier strategicznych. Przemierzając kosmos, ludzkość natrafiła na obce cywilizacje, z których każda posiada własną historię i pobudki do zdobycia renomy.

Sam uwielbiam strategie, ale przyznam, że te kosmiczne zawsze jakoś nie przypadały mi do gustu. Przykładem jest seria Anno, gdzie od pierwszych wydań zatracałem się na długie godziny przed ekranem komputera, tak Anno 2070, która przeniosła nas do przyszłości za nic mnie nie przekonała, wręcz przeciwnie. Galactic Civilizations III postanowiłem jednak dać szansę i tak oto gra wylądowała już na moim pececie.

Cechy

  • Niepowtarzalny otwarty świat — każda rozgrywka cechuje cię własną mapą, światami i stojącymi przed graczem wyzwaniami. Wszystko to na olbrzymią skalę. Graj przeciw 16–100 przeciwnikom.
  • Wiele sposobów na wygraną — zwyciężaj poprzez podbój militarny, dominację kulturową, technologiczną supremację lub zwycięstwo dyplomatyczne.
  • Olbrzymie drzewko technologiczne — rozwijaj drzewko technologiczne o ogromnej wielkości i głębi. Każda grywalna frakcja posiada swoją unikalną specjalizację.
  • Personalizacja frakcji i statków — stwórz cywilizację o odrębnym wyglądzie, statkach, technologii, a nawet opcji zarządzania nimi przez SI.
  • Głębia gospodarcza — każdy świat jest wyjątkowy i opływa w wiele różnych zasobów, które w każdej rozgrywce mogą wpłynąć na przyjętą przez gracza strategię.
  • Gubernatorzy planetarni („Planetary Governors”) — polegaj na zindywidualizowanych przywódcach, którzy będą zarządzać Twoimi światami, decydując o rodzaju udoskonaleń i odpowiednim momencie dla ich budowy, co pozwoli Ci skupić się na realizacji większych celów strategicznych.

Teraz gra Galactic Civilizations III jest dostępna w zestawie z dodatkami „Crusade” i „Mega Events”, które wzbogacają rozgrywkę.


Posłuchaj nas!