Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to lodówka, dzięki której spędzanie czasu w kuchni i przygotowanie posiłków będzie niezwykłą przyjemnością.

Gdy tylko zbliżysz się do urządzenia, uruchomi się duży ekran, na którym możesz nie tylko sprawdzić wszystkie funkcje lodówki, ale również skorzystać z szerokiej gamy zasobów multimedialnych. W szybki i wygodny sposób uzyskasz dostęp do wszystkich treści w sieci, możesz włączyć ulubioną muzykę, odtwarzać filmy i audiobooki, ciesząc się wszystkim, co przynosi wirtualna rozrywka. Co więcej, twoja lodówka będzie twoim niezastąpionym asystentem i pomoże ci również stworzyć dania niczym z 5-gwiazdkowej restauracji.

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to prawdziwe domowe centrum dowodzenia

Z chłodziarko-zamrażarką Haier możesz wybrać najlepszy przepis z aplikacji hOn, wprost z ekranu na drzwiach urządzenia, a twoja lodówka poprowadzi Cię krok po kroku podczas przygotowywania posiłku, ustawiając odpowiednią temperaturę i czas chłodzenia. Z takim pomocnikiem, nie ma rzeczy niemożliwych. Ulubiony napój w idealnej temperaturze o wyznaczonej porze? Żaden problem!

Dzięki zaawansowanemu wirtualnemu asystentowi napojów, możesz wybrać ich rodzaj, stan początkowy i naczynie, dzięki czemu system oszacuje optymalny czas chłodzenia i powiadomi cię, kiedy Twój napój będzie gotowy. Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to prawdziwe domowe centrum dowodzenia dzięki któremu możesz w prosty sposób kontrolować wszystkie urządzenia w twoim domu. Kiedy podczas gotowania zechcesz uruchomić pralkę, sprawdzić stan piekarnika lub po prostu zwiększyć moc okapu, wystarczy tylko kliknąć odpowiednią funkcję na ekranie lodówki. By zarządzać innymi urządzeniami, nie musisz przechodzić do pozostałych pomieszczeń, wszystkie masz w zasięgu ręki.

28 34005041 15 28 m hcw9919fsgb uk X scaled

Świeżość produktów i przechowywanie zawsze pod kontrolą.

Haier zadbał o twoją absolutną wygodę. Dzięki podłączeniu lodówki do aplikacji hOn możesz w każdej chwili podejrzeć zawartość twojej lodówki za pomocą kamer umieszczonych w jej wnętrzu. Będziesz wiedzieć, jakie produkty potrzebujesz kupić, a twoja lodówka dzięki funkcji geolokalizacji wykryje twoją obecność w sklepie spożywczym i automatycznie dostosowuje temperaturę w chłodziarko-zamrażarce, tworząc optymalne warunki przechowywana dla nowych produktów. Wszystko po to, by na dłużej zachowały świeżość. Co więcej, dzięki funkcji My Inventory możesz sprawdzić stan swoich zapasów bezpośrednio na ekranie na drzwiach lodówki, a także otrzymywać powiadomienia, kiedy będzie zbliżać się koniec terminu ważności. Możesz utrzymywać zaktualizowany spis żywności i napojów, w prosty i szybki sposób dodając i usuwając elementy na ekranie. I dzięki temu mieć pełną kontrolę nad bezpiecznym przechowywaniem żywności. A skąd pewność, że chłodzone i zamrażane produkty będą w pełni chronione?

28 34005041 15 32 m hcw9919fsgb uk X scaled

Pomogą w tym technologie Fresher Techs opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Na najwyższą jakość przechowywania produktów wpływa również technologia Air Surround, która sprawia, że powietrze przepływa wewnątrz lodówki w łagodny i miękki sposób. Dzięki specjalnym bocznym wylotom system równomiernie rozprowadza zimne powietrze, obejmując nim całą chłodziarkę i unikając w ten sposób bezpośredniego działania na przechowywane produkty. Właśnie dlatego Haier Air Surround zachowuje smak, konsystencję i soczystość żywności do 99% po 7 dniach od umieszczenia jej w lodówce. Dodatkowo, Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu w całej chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów. Funkcja Fresher Shield chroni mrożoną żywność, jednocześnie zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania. Ogranicza wahania temperatury i zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz, co redukuje negatywny wpływ na trwałość i smak żywności niemal do zera.

Całe wnętrze chłodziarko-zamrażarki zaprojektowane jest tak, by zagwarantować najbardziej optymalne warunki przechowywania w zależności od rodzaju produktu. Dla owoców i warzyw stworzone zostały dwie szuflady Humidity Zone utrzymujące świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Membrana z włókien roślinnych sprawia, że w szufladach wilgotność jest na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza. Co przyczynia się do tego, że twoje ulubione owoce sezonowe i warzywa na dłużej zachowają swoje wartości odżywcze.

Oczywiście, różne produkty wymagają innego sposobu przechowywania, dlatego w Multidoor seria 9 dodatkowo znajdują się dwie szuflady My Zone, które umożliwiają łatwe dostosowanie temperatury na trzech wybranych poziomach 0, 2 lub 5°C, w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają być w niej przechowywane. Dostępne warianty obejmują temperatury przystosowane do przechowywania owoców morza, mięs i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia lub artykułów do szybkiego schłodzenia. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od twoich aktualnych potrzeb. Co więcej, dzięki specjalnej strefie Switch Zone, która pozwala swobodnie przełączać się pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą ekranu dotykowego, znajdującego się na drzwiach urządzenia możesz zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -20°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia.

Dzięki temu, możesz uniknąć marnowania żywności, zwłaszcza w okresie świątecznym robiąc większe zapasy produktów. Wszystko po to, by zapewnić największe bezpieczeństwo przechowywania i wygodę użytkowania. Dodatkowo, przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter.

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34004981/hcw9919fsgb/