Do tej pory opisując kolejne efekty współpracy Adidasa z Disneyem, ciągle pisałem o obuwiu, które chętniej założą mężczyźni czy chłopcy. Teraz się to zmieniło.

Wszystko za sprawą najnowszej serii Bambi – poświęconej sympatycznemu jelonkowi, który po raz pierwszy pojawił się w bajkach Disneya w 1942 roku. 79-letni jelonek z białym ogonem się jednak nie starzeje i dalej cieszy najmłodszych i tych trochę starszych.

Z filmem wiąże się jedna historyczna, choć znana niewielu osobom historia. Bambi był pierwszym filmem Disneya, w którym kobieta była animatorem. Dziś Adidas wspólnie z Disneyem chce uczcić ten fakt nową kolekcją „Nie przestawaj marzyć”.

R E K L A M A

Disney i Adidas dalej razem

Kolekcja Bambi to hołd kobiecie, która wybrała mniej uczęszczaną przez kobiety drogę, aby zmienić swoją przyszłość. Wybierz tę kolekcję i realizuj własne marzenia.

W internetowym sklepie Adidasa znaleźć już można pierwsze produkty z serii Bambi. Są to dresy w różnych kolorach, czapka czy buty Bryony Shoes, których kolorystyka nawiązywać ma właśnie do jelonka Bambi. Wszyscy miłośnicy, a w tym przypadku raczej należy mówić o miłośniczkach sneakersów czekają jednak na zapowiedziane jakiś czas temu modele Stan Smith Bambi, ZX 8000 Bambi i ZX 10000 Bambi.

Te ostatnie są ponoć tuż za rogiem i pojawić się mają w sprzedaży na dniach. Ich amerykańska cena to 100$, więc w naszym kraju możemy się spodziewać kwoty 499 złotych, do czego przyzwyczaił nas Adidas, wydając wcześniej Stan Smithy poświęcone Potworom i Spółce czy Piotrusiowi Panu i Dzwoneczkowi. Zetixy będą droższe, bo w USA zostaną wycenione prawdopodobnie na okolice 130$.

bambi pudlo

Cieszę się, że Adidas rozbudowuje swoją ofertę specjalną również z myślą o miłośniczkach nietypowych sneakersów. Oczywiście nie wierzę, że firma robi to z dobrego serduszka, w imię równości płci i nie idą za tym wyliczenia księgowych. Mimo wszystko każdy tego typu projekt przyjmuję z otwartymi rękoma, bo to kolejny mały kroczek, by rozweselić i ubarwić nasze smutne ulice.


Posłuchaj nas!