75% zniżki, 3 miesiące ekstra i voucher Allegro do każdego dwuletniego pakietu NordVPN. 

NordVPN jest znaną marką w kraju. Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem subskrypcji, to nie było lepszego momentu na podjęcie decyzji. Aktualna promocja NordVPN zapewnia sporą zniżkę, dodatkowe miesiące aktywnej usługi oraz voucher Allegro o wartości do 150 zł przy zakupie dowolnego pakietu dwuletniego.

Bezpieczniej w internecie z NordVPN

Szyfrowanie połączenia internetowego jest podstawową funkcją VPN. Zmiana własnego adresu IP na adres serwera VPN zwiększa prywatność w sieci, redukując ilość danych, które zostawiamy po sobie online. NordVPN oferuje ponad 6000 serwerów w 111 krajach, więc znalezienie dogodnej lokalizacji nie przysporzy problemów. 

Dzięki dodatkowym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak Threat Protection, Dark Web Monitor i Kill Switch, usługa NordVPN kompleksowo chroni do 10 urządzeń jednocześnie. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemami Windows, Android, Linux czy Apple, w tym również AndroidTV, FireTV i Apple TV, a także jako rozszerzenie do przeglądarek Chrome, Firefox czy Edge. NordVPN można też zainstalować bezpośrednio na routerze, aby wszystkie urządzenia łączące się z domową siecią były zabezpieczone. 

Kody QR, WiFi i stacje ładowania USB – cyberzagrożenia w podróży

Wraz z Majówką sezon wyjazdowo-wakacyjny został oficjalnie otwarty, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu swoich danych również w czasie podróży. Na wakacjach prawie zawsze mamy połączenie z Internetem na naszych smartfonach. Zwłaszcza gdy wyjeżdżamy, często i chętnie korzystamy z hotspotów Wi-Fi na lotniskach i w hotelach. Aby mieć pewność, że w telefonach komórkowych nie zabraknie energii, wiele osób korzysta z publicznych stacji ładowania i używa kodów QR do sprawdzania różnorakich ofert.

Niestety wszystkie te codzienne rzeczy w naszym cyfrowym życiu niosą ze sobą niebezpieczeństwa. Czy słyszałeś kiedyś o juice jackingu? Jest to cyberatak wykorzystujący publiczny port ładowania USB do kradzieży danych lub zainstalowania złośliwego oprogramowania na urządzeniu. Publiczne hotspoty są równie ryzykowne, ponieważ mogą być fałszywe lub monitorowane przez przestępców. Kody QR można również łatwo podrobić i przekierować użytkowników na strony wykradające dane. 

Aby zapobiec juice jackingowi, w miarę możliwości unikaj korzystania ze stacji ładujących USB. Aby bezpiecznie korzystać z publicznej sieci Wi-Fi i skanować kod QR, należy zawsze aktywować szyfrujący ruch VPN. NordVPN oferuje również ochronę przed zagrożeniami, która blokuje niebezpieczne strony internetowe, a także reklamy i moduły śledzące. Funkcja Threat Protection zawarta w pakiecie Plus i Complete automatycznie blokuje pliki z wirusami, chroniąc urządzenia. 

Jeśli chcesz już teraz korzystać z kompleksowych funkcji NordVPN, możesz wykupić 2-letnią subskrypcję pakietu Complete po okazyjnej cenie. Tutaj otrzymujesz trzy narzędzia w jednym – VPN, menedżera haseł i schowek w chmurze. Na ten pakiet przysługuje 75% zniżki i voucher Allegro w wysokości 150 zł, a subskrypcja na pierwsze dwa lata przedłuża się bezpłatnie o dodatkowe 3 miesiące. 

NordVPN to wszechstronne rozwiązanie w zakresie cyberbezpieczeństwa, które chroni życie cyfrowe na różne sposoby. Do 21 maja w naprawdę atrakcyjnej cenie. 

Jak odebrać kartę podarunkową Allegro?

Majówkowa promocja NordVPN trwa do 21 maja 2024 roku i dotyczy jedynie dwuletnich subskrypcji. Przy zakupie jednej z nich każdy użytkownik otrzyma kartę podarunkową Allegro o wartości 25 zł, 50 zł lub 150 zł, w zależności od rodzaju zakupionego pakietu.

Więcej szczegółów dotyczących cen oraz zawartości pakietów usług znajdziesz tutaj.

R E K L A M A

Dwuletnie pakiety są najbardziej opłacalną opcją – im dłuższy pakiet, tym większa zniżka oraz wyższa wartość karty podarunkowej.

  • Pakiet Basic – 63% rabatu + 3 miesiące ekstra + voucher Allegro o wartości 25 zł
  • Pakiet Plus – 71% rabatu + 3 miesiące ekstra + voucher Allegro o wartości 50 zł
  • Pakiet Complete – 75% rabatu + 3 miesiące ekstra + voucher Allegro o wartości 150 zł

Vouchery zostaną wysyłane elektronicznie na podany adres mailowy po upływie 31-50 dni od zakupu. Karta podarunkowa przysługuje każdemu, kto nie zwróci dokonanego zakupu w ciągu 30 dni.

unnamed 4

//dzisiaj na dailyweb

Zobacz nasz VLOG!