Nie od dziś wiadomo, że gra Cyberpunk 2077 jest grą bardzo wyczekiwaną. Po raz pierwszy mogliśmy o niej usłyszeć w 2012 roku, kiedy to CD Projekt RED zapowiedział rozpoczęcie projektu. Oczekiwania są ogromne, a każda nowa wzmianka o grze czy związanych z nią gadżetach jest przyjmowana z dużym oczekiwaniem. Popularność nie słabnie pomimo opóźnień w produkcji. Nie przeszkadza to jednak fanom w oczekiwaniu, a producentom w ciągłym nakręcaniu bańki, chociażby poprzez prezentowanie coraz to nowych produktów nawiązujących do gry. Dlatego można liczyć na to, że telefon OnePlusa będzie się cieszył dużym powodzeniem. W internecie pojawiły się też filmy z rozpakowywaniem sprzętu.

Specyfikacja OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

Telefon będzie dostępny w identycznej specyfikacji jak już dostępne na rynku modele 8T, choć jedynie w konfiguracji 12 + 256 GB. Model limitowany 8T przypomina swój pierwowzór dzięki swojej obudowie, ale jednocześnie jest jak całkowicie nowy smartfon. Nie da się nie zauważyć wielkiego napisu „2077” w okolicy aparatu fotograficznego. Oprócz oczywistych zmian zewnętrznych telefon będzie miał specjalną wersję systemu OxygenOS w wersji Cyberpunk 2077.

Do sprzedaży trafi także dedykowane etui do modelu, co więcej producent postarał się o nowe, dopasowane do motywu opakowanie telefonu.

Premiera sprzętu miała miejsce w Chinach i właśnie tam trafi do sprzedaży 11 listopada 2020 roku. Cena ma oscylować w okolicach 2400 zł. Niestety, na ten moment nie wiadomo czy będzie można zakupić sprzęt poza Chinami.

Moim zdaniem to ciekawa opcja sprzedażowa. Oczywistym jest, że pośród zainteresowanych gra Cyberpunk 2077 cieszy się ogromnym zainteresowaniem, pomimo braku premiery. Zwiastun gry ma już 14 milionów odsłon na samym YouTube. Fani na pewno docenią sytuację, gdzie można mieć telefon z motywem gry, bez konieczności „ozdabiania” telefonu zewnętrznym etui.


Autorką artykułu jest Dominika Kłosińska.