Najnowsza generacja urządzeń Yale Smart Security, Yale Smart Alarm, Smart Indoor Camera, Smart Outdoor Camera i Smart Video Doorbell to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy wymagają najwyższej klasy bezpieczeństwa, a także niezrównanej wygody.

Te nowe produkty zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo współpracowały z innymi produktami Yale, w tym z nowym Linus Smart Lock L2 w ramach ekosystemu Yale Smart Security Ecosystem i by można nimi łatwo sterować za pomocą aplikacji Yale Home oraz zapewnić użytkownikom spokój ducha i kompleksowe bezpieczeństwo.

Inteligentny alarm Yale

Inteligentny alarm Yale

Łatwy w konfiguracji i obsłudze nowy inteligentny alarm jest elegancko zaprojektowany i wysoce funkcjonalny, aby płynnie wtopić się w mury każdego domostwa.

Yale Smart Alarm jest w pełni kontrolowany za pomocą aplikacji Yale Home, dzięki czemu użytkownicy mogą monitorować swój alarm w czasie rzeczywistym i uzbrajać/rozbrajać alarm z dowolnego miejsca na świecie, z inteligentnymi powiadomieniami wysyłanymi bezpośrednio na ich telefon, gdy czujniki alarmowe zostaną uruchomione. W ramach ekosystemu, gdy czujnik zewnętrzny zostanie uruchomiony, inteligentna kamera zewnętrzna Yale rozpocznie nagrywanie. Dzięki dodatkowej integracji produktu z Linus L2, alarm dezaktywuje się, a nowa inteligentna kamera wewnętrzna przejdzie w tryb prywatności po wejściu do domu.

Alarm został zaprojektowany do ochrony nieruchomości o dowolnej wielkości, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom, zanim jeszcze wystąpią. Ciesz się wiodącym na rynku zasięgiem ochrony do 1 km i zwiększoną żywotnością baterii dzięki innowacyjnej technologii Yale Horizon+, aby zabezpieczyć domy, ogrody i wszelkie budynki gospodarcze lub szopy.

Użytkownicy mogą niezależnie kontrolować do czterech różnych obszarów w swojej nieruchomości, przy czym każdy obszar obsługuje uzbrajanie, rozbrajanie i częściowe uzbrojenie, aby zapewnić bezpieczeństwo domu, które lepiej odpowiada ich potrzebom gospodarzy. Alarm pozwala im również zabezpieczyć wiele typów nieruchomości, takich jak dom, biuro a nawet domek letniskowy. Oznacza to, że mogą łatwo kontrolować alarm dla każdej ze swoich nieruchomości za pomocą jednej aplikacji, bez konieczności przełączania kont. Dostępny jest również plan subskrypcji zapewniający dodatkową ochronę, taką jak profesjonalny monitoring i automatyczne powiadomienia o połączeniach.

Seria inteligentnych kamer Yale i inteligentny wideodomofon

Nowa seria inteligentnych kamer, w tym kamery wewnętrzne i zewnętrzne, a także inteligentny wideodomofon, są łatwe w instalacji, obsłudze i sterowaniu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, produkty te oferują konsumentom wygodę i zaawansowane zabezpieczenia za naciśnięciem jednego przycisku. Cała gama kamer oferuje wyraźny obraz Full HD 1080p, dwukierunkową rozmowę audio, tryb nocny, nagrywanie wyzwalane ruchem i podgląd na żywo. Użytkownicy mogą z łatwością sterować inteligentnymi kamerami i wideodomofonami za pomocą aplikacji Yale Home lub poleceń głosowych, dzięki integracji z wiodącymi asystentami głosowymi.

yale kamera

Dla dodatkowego spokoju właściciele domów mogą otrzymywać wzbogacone powiadomienia w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy wykryty zostanie ruch, a także „dzwonić”, gdy odwiedzający nacisną inteligentny dzwonek do drzwi, aby nigdy więcej nie przegapić dostawy lub gościa. Jako część ekosystemu Yale Smart Security, po naciśnięciu inteligentnego dzwonka do drzwi można sprawdzić, kto stoi przed drzwiami za pomocą aplikacji Yale Home i jeśli jest to bezpieczne, odblokować drzwi za pomocą Linus® L2, aby wpuścić ich do środka.

R E K L A M A

yale wideodomofon

Kamery i wideodomofon pozwalają użytkownikom na włączenie konfigurowalnych stref i harmonogramów bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że mogą oni zdefiniować określone obszary, które mają być objęte kamerą, i użyć harmonogramu ruchu, aby wykluczyć wyzwalacze powiadomień z regularnych zdarzeń. Funkcje sztucznej inteligencji, takie jak wykrywanie ludzi i zwierząt domowych, również zmniejszają liczbę alertów wysyłanych do konsumentów.

Plan subskrypcji dla inteligentnych kamer i inteligentnego dzwonka do drzwi jest również dostępny dla każdego, kto potrzebuje nagrywania w chmurze i dodatkowych funkcji AI.