W sieci znajdziemy już pierwszy zwiastun drugiej części Avatara. Film trafi do kin pod koniec roku.

Jakiś czas temu poznaliśmy oficjalny tytuł drugiej części filmu Avatar. Kontynuacja zadebiutuje jako Avatar: Istota Wody (w oryginale Avatar: The Way of Water). Teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji, który możemy zobaczyć na oficjalnym kanale Avatar w serwisie YouTube.

Pierwszy zwiastun Avatar: Istota Wody

Powyższy zwiastun można było już zobaczyć w ostatnich dniach w kinach, po filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu. Teraz jest on już ogólnodostępny i cieszy się ogromną popularnością – pierwszego dnia po publikacji zwiastun osiągnął liczbę ponad 2 milionów wyświetleń. Nie zdradza on niestety zbyt wiele.

R E K L A M A

Akcja filmu toczy się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszej części i opowiada skupia się na Jake’u, Neytiri i ich dzieciach. W zwiastunie możemy zobaczyć wiele ciekawych ujęć, brakuje jednak dialogów. Nie poznaliśmy więc za dużo konkretów, za to trzeba przyznać, że zaprezentowane lokacje wyglądają naprawdę dobrze.

Do obsady powracają Sam Worthington, Zoe Saldana czy Stephen Lang, a reżyserią Avatar: Istota Wody zajął się oczywiście James Cameron. Premierę filmu zaplanowano na grudzień tego roku – prawdopodobnie będzie to 16 grudnia, choć zwiastun nie precyzuje dnia, w którym film trafi do kin.

Remaster pierwszej części niedługo w kinach

Po latach od premiery do kin trafi odświeżona wersja pierwszej części Avatara. Warto przypomnieć, że tytuł ten dalej cieszy się mianem najlepiej zarabiającego filmu w historii kina z wynikiem $2 847 246 203 dolarów wpływów na całym świecie. Remaster Avatara ma skupić się na ulepszeniach graficznych i dźwiękowych.

Nowa wersja Avatara ma ukazać się na wielkim ekranie jeszcze przed premierą kontynuacji. Można się spodziewać, że kina spróbują to wykorzystać i zorganizować łączone pokazy filmów Avatar i Avatar: Istota Wody. Narazie możemy jednak tylko gdybać, a więcej konkretów na temat obu produkcji z pewnością poznamy w ciągu najbliższych paru miesięcy. Aktualnie premiera odświeżonej wersji pierwszego Avatara zaplanowana jest na 23 września 2022 roku.

 

 

 

 

 


Posłuchaj nas!