Cupertino trwa właśnie Apple Event 2023. Zobaczyliśmy już nowy Apple Watch 9, który sporo stanowi rozwinięcie poprzednika. W przypadku Apple Watch Ulta 2, zmian jest jeszcze mniej. Widać jednak, że producent szlifuje swój produkt i stale podąża wyznaczoną drogą. Czy to nie za mało? Przekonajmy się!

Apple Event to coroczne święto miłośników firmy z Cupertino. Podczas eventu prezentowane są nowe telefony, smartwatche, tablety czy słuchawki od Apple. Zapowiedź Apple Event 2023, przygotowaną przez Kingę, możesz przeczytać tutaj.

//dzisiaj na dailyweb

Apple Watch Ultra 2 bez rewolucji

Podobnie jak Apple Watch 9, również i Apple Watch Ultra 2 dysponuje nowym procesorem Apple A9, Jednostka ta jest o 60 szybsza pod względem procesora, oraz 30% szybsza jeśli chodzi o przetwarzanie grafiki. Ulepszono również Neutral Engine.

Apple Watch Ultra 2

Znacznie lepszy jest wyświetlacz, który różni się sporo również od tego w zaprezentowanym Apple Watch 9. Apple Watch Ultra 2 może się pochwalić jasnością aż 3000 nitów! Co jest rekordowym wynikiem, jeśli chodzi o wszystkie produkty Apple i wiele konkurencyjnych.

Apple Watch Series 9 już oficjalnie – będzie szybciej i jaśniej i bardziej kolorowo

Apple Ultra 2 potrafi zbierać w czasie rzeczywistym dane treningowe. Wiele aspektów, które omówiono to właściwie zmiany w samym systemie watchOS – to obsługa peryferii Bluetooth z kategorii sportowej (jak czujniki tętna i pomiary mocy)

Apple Watch Ultra 2

Dużą uwagę położono na aspekcie ekologicznym. Tytan, z którego składa się koperta zegarka, pochodzi w 95% z materiałów z recyclingu. Producent przewidział również nowe kolory opasek Alpine Loop oraz Trail Loop.

Apple Watch Ultra 2

Musicie sami ocenić znany, ale według nas to tylko delikatna ewolucja. Nie zachęca ona do zmiany modelu Ultra na nowy Ultra 2.

Cena Apple Watch Ultra 2 wynosi 4,449 zł.

Więcej informacji na stronie Apple Ultra 2.