Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają w drugiej części hitu Netflixa.

Zabójczy rejs z 2019 roku, w którym Adam Sandler i Jennifer Aniston zagrali główne role, okazał się wielkim hitem Netflixa, jeśli chodzi o oglądalność. Komedia kryminalna opowiadała o małżeństwie, udającym się w podróż ekskluzywnym jachtem, na którym dochodzi do morderstwa gospodarza. Agata Christie wjeżdża na pełnym śledztwie, a główni bohaterowie zaczynają zabawę w detektywów. Nie był to film, który znalazł się w mojej topce 2019 roku, ale szczerze mówiąc, spodziewałem się strasznego syfu, a bawiłem się całkiem nieźle. Netflix udostępnił zapowiedź sequela – Zabójczego wesela.

R E K L A M A

Zabójczy rejs z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston na pierwszym zwiastunie

Adam Sandler i Jennifer Aniston ponownie wcielą się w Nicka i Audrey, którzy 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części starają się rozkręcić własną agencję detektywistyczną. Kolejna sprawa, której się podejmą, spadnie z zaskoczenia pod ich nogi. Podczas ślubu ich przyjaciela dojdzie do przestępstwa. Pan młody zostaje porwany i specyficzne małżeństwo zrobi wszystko, aby rozwikłać zagadkę, w której każdy gość jest podejrzany.

Poza Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston na ekranie zobaczymy Marka Stronga, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Johna Kani, Kuhoo Verma, Enrique Arcę, Zurina Villanueva, Tony’ego Goldwyna, Annie Mumolo, Dany’ego Boona i Adeela Akhtara. Reżyseruje Jeremy Garelick, który ma na swoim koncie całkiem udaną komedię Sztuka zrywania. Premiera Zabójczego wesela na Netflixie nastąpi 31 marca 2023 roku.

Adam Sandler
Murder Mystery 2. (L-R) Zurin Villanueva as Imani, Jodie Turner-Smith as Countess, Kuhoo Verma as Saira, Jennifer Aniston as Audrey Spitz, Mark Strong as Miller, Adam Sandler as Nick Spitz and Enrique Arce as Francisco in Murder Mystery 2. Cr. Scott Yamano/Netflix © 2023.

 

Zabójcze wesele z Adamem Sandlerem trafi na Netflix 31 marca 2023 roku

Adam Sandler to dla mnie taki człowiek–chorągiewka, jeśli chodzi o jakość filmów, w których występuje. Niezły komik, którego lubię, chociażby za Klik: I robisz, co chcesz, Super Tatę, Rodzinne rewolucje czy 50 pierwszych randek. Nie trawię w tworach pokroju Nie zadzieraj z fryzjerem, Spadaj Tato, Hubie ratuje święta czy Jeszcze większe dzieci. Jak będzie tym razem, okaże się, ale tak jak wspominałem, Zabójczy rejs pozytywnie mnie zaskoczył niskim poziomem cringu. Czuje, że Zabójcze wesele będzie całkiem niezobowiązującą rozrywką na wieczór. Warto również zaznaczyć, że Adam Sandler to świetny aktor dramatyczny. Bardzo cenie jego kreacje w Nieoszlifowanych diamentach, Lewym sercowym, Zabić wspomnienia czy ostatnim filmie NetflixaRzut życia.

SkyShowtime z premierą w Polsce! Znamy dokładną datę i cenę subskrypcji!